XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2022 R.

 

 

 1. Nieszpory w każdą niedzielę o godz. 17.30.
 2. Kalendarz liturgiczny:
 • W poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
 • W środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana.
 • W czwartek od godz. 17.00 Godzina Święta przed I piątkiem prowadzona przez Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ. W czasie adoracji modlimy się szczególnie za wszystkich powołanych do kapłaństwa i życia zakonnego. O godz. 17.45 nowenna do św. Józefa Bilczewskiego prowadzona przez Margaretki. Od godz. 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem.
 • W piątek, oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z racji I – piątku miesiąca. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 20.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu rano od godz. 7.30 – 9.00, prowadzi Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ oraz po Mszy św. wieczornej od godz. 18.30 prowadzi młodzież oazowa i rodziny Domowego Kościoła. Spowiedź od godz. 17.00 i pół godziny przed każdą Mszą św. Po Mszy św. o godz. 20.00 spotkanie Róży Rodzin i odmówienie tajemnicy różańca.
 • W sobotę święto Przemienienia Pańskiego.
 1. W poniedziałek, 1 sierpnia rozpoczynamy miesiąc trzeźwości i abstynencji. Modlimy się w tej intencji oraz zachęcamy do abstynencji w tym miesiącu. Wszystkich, którzy podejmą to postanowienie, prosimy o wpisanie się do Parafialnej Księgi Trzeźwości i Abstynencji wystawionej przed obrazem Jezu ufam Tobie.
 2. Sakrament chrztu św. udzielany w niedzielę, 7 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 13.00. Rodziców i chrzestnych prosimy na katechezę przed chrztem św. w czwartek, 4 sierpnia po Mszy św. wieczornej.
 3. W piątek, 5 sierpnia od godz. 10.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii.
 4. W sobotę kolejne NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA. Rozpoczęcie o godz. 7.00 Mszą św. z kazaniem, a następnie Różaniec. Po nabożeństwie zmiana tajemnic Różańca dla Róż Kobiet.
 5. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się. Można jeszcze nabyć wakacyjny numer Głosu Serca.