XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.2021 R.


 1. Nieszpory dziś o godz. 17.30.
 2. Liturgiczne obchody tygodnia:
 • W poniedziałek, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
 • We wtorek poniedziałek wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 • W czwartek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
 • W piątek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
 1. We wtorek kolejne Nabożeństwo Fatimskie zapraszamy do licznego udziału. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 18.00. Przebieg nabożeństwa: przy hejnale maryjnym i śpiewie O Maryjo witam Cię wniesienie figury Matki Bożej Fatimskiej do prezbiterium, wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec fatimski, po różańcu Msza św. z okolicznościowym kazaniem, a po niej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Nabożeństwo będzie prowadził ks. Piotr Leśniak.
 2. W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji III piątku miesiąca. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego.
 3. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca składka przeznaczona na prace wykończeniowe i utrzymanie parafii.
 4. Bóg zapłać za ofiary na środki czystości i kwiaty parafianom z os. ks. kard. S. Wyszyńskiego 1, 2 i 4. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy mieszkańcom os. ks. kard. S. Wyszyńskiego 5, 6, 7 i 8. W przyszłą niedzielę, 18 lipca składka przeznaczona na prace wykończeniowe i utrzymanie parafii.
 5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz wakacyjnego numeru Głosu Serca Małego Gościa Niedzielnego, Gościa Niedzielnego. Można również nabyć podwójny numer Głosu Serca – lipiec/sierpień, zawierający 48 stron w cenie 6 zł przy wyjściu z kościoła i w zakrystii, a w nim m.in., opis uroczystości parafialnych z kazaniami: z nabożeństw fatimskich, Bożego Ciała, odpustu parafialnego, z Pierwszej Komunii św., bierzmowania, rozważania na niedzielę, z życia wspólnot, ogłoszenia, intencje mszalne i wiele informacji z życia parafii.