XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.07.2021 R.


  1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec prowadzony przez Róże Kobiet dziś o godz. 16.30. Nieszpory o godz. 17.30.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:
  • We wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,
  • W czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli,
  1. Różaniec prowadzony przez członków Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek o godz.17.15, a po nim Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci o godz.18.00.
  2. W piątek wypominki i Msza św. o godz. 18.00 ofiarowana za dusze wypominane w naszym kościele oraz za zmarłych w roku 2021. Podczas Mszy św. będziemy wymieniać zmarłych z ostatniego miesiąca.
  3. W niedzielę, 11 lipca na Mszy św. o godz.13.00 błogosławieństwo dzieci z okazji 1-rocznicy chrztu św. i urodzin.
  4. Bóg zapłać za ofiary na środki czystości i kwiaty parafianom z os. 700 -lecia 18 i 19. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy mieszkańcom z os. ks. kard. S. Wyszyńskiego 1, 2 i 4.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Małego Gościa Niedzielnego, Gościa Niedzielnego. Można również nabyć podwójny numer Głosu Serca – lipiec/sierpień w cenie 6 zł, zawierający 48 stron przy wyjściu z kościoła i w zakrystii, a w nim m.in., opis uroczystości parafialnych z kazaniami: z nabożeństw fatimskich, Bożego Ciała, odpustu parafialnego, z Pierwszej Komunii św., bierzmowania, rozważania na niedzielę, z życia wspólnot, ogłoszenia, intencje mszalne i wiele informacji z życia parafii.
  6. Przypominamy, że w pomieszczeniach zamkniętych, a takim pomieszczeniem jest kościół, obowiązuje nadal noszenie maseczek. Prosimy o dostosowanie się do obecnych przepisów.