OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 8.01.2023 R.

 

     

  1. Dziś NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, która kończy w liturgii okres Bożego Narodzenia. W tradycji polskiej śpiewamy kolędy i utrzymujemy dekorację świąteczną do 2 lutego – święta Ofiarowania Pańskiego. Okres zwykły (zielony kolor szat liturgicznych) rozpoczynamy 9 stycznia. Nieszpory dziś o godz. 17.30.
  2. W czwartek o godz. 17.15 Różaniec prowadzony przez Apostolstwo Dobrej Śmierci, a po nim Msza św. w intencji ADŚ.
  3. W piątek wypominki i Msza św. o godz. 18.00 ofiarowana za dusze wypominane w naszym kościele oraz za zmarłych w ostatnim miesiącu.
  4. W poniedziałek, 9 stycznia przypadają imieniny ks. Adriana. Msza św. w Jego intencji odbędzie się w czwartek, 19 stycznia o godz. 18.00.
  5. Przy wyjściach z kościoła można jeszcze nabyć świąteczny numer Głosu Serca, na stoliku przy zakrystii Gościa Niedzielnego, którego cena od nowego roku wynosi 10 zł.
  6. W sobotę, 14 stycznia zakończymy wizytę duszpasterską. Rodziny, które nie mogły być obecne w domu w czasie wizyty duszpasterskiej, jeśli pragną odwiedzin, prosimy o kontakt w zakrystii dzisiaj po Mszy św. lub w tygodniu w kancelarii celem ustalenia odwiedzin. Odwiedzając sąsiednie bloki, jeszcze przed zakończeniem kolędy możemy odwiedzić rodziny, których nie było w domu. Dodatkowa kolęda będzie w sobotę, 14 stycznia od godz. 9.00.

Msza św. w intencji rodzin odwiedzonych w czasie tegorocznej kolędy przez ks. Sławomira Młodzika w niedzielę, 15 stycznia o godz. 10.00, w intencji rodzin odwiedzonych przez ks. Proboszcza o godz. 11.30. Pozostałe Msze św.  w intencji rodzin odwiedzonych przez pozostałych księży za dwa tygodnie, 22 stycznia.

  1. W przyszłą niedzielę, 15 stycznia będzie można oddać krew na Małopolskiej Stacji Krwiodawstwa w domu katechetycznym w godzinach 9.00 – 15.00.
  2. Od przyszłej niedzieli, 15 stycznia będzie czynna parafialna kawiarenka w domu katechetycznym w godz. 9.15-13.00. Zapraszamy.