OGŁOSZENIA – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA 3.10. 2021 R.

 

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec prowadzony przez Róże Kobiet dziś o godz. 16.30.
 2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane w tygodniu i w niedzielę o godz. 17.30., po nich Msza św. Zachęcamy dzieci do wykonania różańców, a rodziców prosimy o pomoc. Każdy wykonany różaniec będzie nagrodzony. Pragniemy również zorganizować dla dzieci z rodzicami w pierwszą sobotę miesiąca listopada pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Ludźmierzu, w którym znajduje się ogród różańcowy. Dzieci, które będą minimum 20 razy na różańcu, a więc tyle razy, ile jest tajemnic różańca, wyjazd będą miały gratis. Na każdym różańcu dzieci otrzymują obrazki.
 3. Kalendarz liturgiczny:
 • W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
 • We wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
 • W czwartek wspomnienie NMP Różańcowej.
 1. Spotkanie Klubu Seniora w czwartek o godz. 17.00 w sali Św. Rodziny w domu katechetycznym.
 2. Krąg biblijny odbędzie się w piątek o godz. 18.40 w sali Św. Rodziny w domu katechetycznym.
 3. W piątek wypominki i Msza św. za dusze wypominanych w naszym kościele i zmarłych w roku 2021.
 4. Msza św. i błogosławieństwo z okazji I-szej rocznicy urodzin i chrztu św. w niedzielę, 10 października o godz. 13.00.
 5. W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będzie obchodził XXI DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Z racji Dnia Papieskiego będą zbierane ofiary do puszek przed kościołem na fundusz stypendialny dla dzieci i młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin.
 6. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiary parafianom z ul. Legionów i Kleparz Boczna. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy mieszkańcom z os. Sikorskiego 2, 3.
 7. W zakrystii do nabycia: Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii można nabyć wrześniowo-październikowy numer Głosu Serca.
 8. Dziś można złożyć dar krwi od godz. 9.00 do 15.00 na stanowiskach Małopolskiej Stacji Krwiodawstwa w Domu Katechetycznym.
 9. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę Margaretek do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, która odbędzie się w sobotę, 9 października. Wyjazd o godz. 7.20. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii.
 10. Od poniedziałku będzie czynny stały konfesjonał w Klasztorze Sióstr Klarysek od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:30-11:00 oraz 15:00-16:30 oraz w sobotę: 9:30-11:00
 11. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach – Podlesiu informuje, że w niedzielę, 10 października, w godzinach 8:00 – 15:00 na płycie kęckiego Rynku czynny będzie Punkt Szczepień przeciwko Covid – 19. Dostępne będą szczepionki – jednodawkowa Johnson & Johnson oraz dwudawkowa Pfizer.