OGŁOSZENIA – 26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09. 2022 R.

 

 

 1. Nieszpory dzisiaj o godz. 17.30.
 2. Liturgiczne obchody tygodnia:
 • We wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
 • W środę wspomnienie św. Wacława, męczennika.
 • W czwartek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 • W piątek wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
 • W sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
 • W sobotę kolejne NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA. Rozpoczęcie o godz. 7.30 Mszą św. z kazaniem, a następnie Różaniec. Po nabożeństwie zmiana tajemnic Różańca dla Róż Kobiet.
 1. Spotkanie MĘŻCZYZN ŚW. JÓZEFA we wtorek. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00 w intencji Mężczyzn św. Józefa, mężczyzn i ojców naszej parafii, a po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za wstawiennictwem św. Józefa prowadzona przez mężczyzn.
 2. W sobotę, 1 października od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii.
 3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które będą odprawiane, od soboty, w tygodniu i w niedzielę o godz. 17.30., po nich Msza św.
 4. Sakrament chrztu będzie udzielany w niedzielę, 2 października, o godz. 13.00. Rodziców i chrzestnych prosimy na pouczenie przed chrztem w czwartek, 29 września po Mszy św. wieczornej.
 5. Klub Seniora zaprasza na otwarcie kina studyjnego i projekcję filmu „Nędzarz i madam”, 29 września br. o godz. 17.00 w domu katechetycznym w sali św. Rodziny. Film ukazuje artystyczną i duchową drogę, artysty-malarza oraz dobroczyńcy ubogich Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości porzuca swoje dotychczasowe życie, a świat poznaje go jako Brata Alberta.
 6. Miejsce Aktywności Mieszkańców Rynek 13 wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Kętach zapraszają 29 października od 10.00 do 18.00 do udziału w „Kiermaszu Rzeczy Ładnych”, który odbędzie się w kamienicy Rynek 13 w Kętach w auli na pierwszym piętrze. Części dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na pomoc siostrom Klaryskom.
 7. W zakrystii jest do nabycia „Mały Gość Niedzielny” i „Gość Niedzielny” oraz wrześniowo-październikowy numer Głosu Serca.
 8. Dziś do puszek przed kościołem można złożyć ofiarę na radio diecezjalne Anioł Beskidów.
 9. Pielgrzymka Margaretek do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie odbędzie się w sobotę, 8 października. Wyjazd o godz. 7.20. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii.
 10. Zapraszamy w każdą niedzielę do parafialnej kawiarenki po Mszach św. od 9.15.-13.00. na kawę i kremówkę.