OGŁOSZENIA – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09. 2022 R.

 

 1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W niedzielę, 25 września do puszek przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na radio diecezjalne Anioł Beskidów.
 2. Nieszpory dziś o godz. 17.30.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:
 • We wtorek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
 • W środę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
 • W piątek wspomnienie św. O. Pio, prezbitera.
 • W sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Bielsku – Białej.
 1. W tym tygodniu przypadają nowenny:
 • We wtorek po Mszy św. wieczornej do św. Jana Kantego.
 • W czwartek nowenna do św. Jana Pawła II.
 1. Spotkania wspólnot:
 • Katecheza dla dorosłych odbędzie się we wtorek o godz. 18.30 w sali Św. Rodziny w domu katechetycznym.
 • Krąg biblijny odbędzie się w piątek o godz. 40 w sali Św. Rodziny w domu katechetycznym.
 1. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej różaniec pompejański w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy zabijania dzieci poczętych, a o godz. 18.00 Msza św. w powyższej intencji.
 2. Spotkanie obojga rodziców dzieci klas III odbędzie w niedzielę, 25 września po Mszy św. o godz. 10.00. w kościele.
 3. Spotkanie rodziców i młodzieży klas VIII, która w tym roku szkolnym będzie przygotowywać się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w niedzielę, 25 września br. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców i młodzieży w kościele. W przygotowaniu do bierzmowania winna wziąć udział młodzież z naszej parafii, również ta, która uczęszcza do szkoły poza parafią.
 4. W piątek została odsłonięta i poświęcona w przedsionku kościoła tablica upamiętniająca powstanie i tworzenie naszej parafii przez ks. Biskupa Romana Pindla. Ks. Biskup udzielił młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania, który przyjęło 51 osób. Bóg zapłać rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza: dwa komplety świec ołtarzowych oraz głęboką, pozłacaną mszalną patenę i ofiarę na kwiaty.
 5. Dziękujemy za złożone dziś ofiary oraz wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na prace wykończeniowe i utrzymanie parafii.
 6. W zakrystii lub przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabyć wrześniowo-październikowy numer Głosu Serca oraz Gościa Niedzielnego i Małego Gość Niedzielnego.
 7. Oaza Dzieci Bożych i scholka w tym tygodniu spotyka się wyjątkowo o 9.30 przy salce na plebanii i idzie na spotkanie do O. Franciszkanów. Powrót planowany o 11.30. Serdecznie zapraszamy.
 8. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po Mszach św. od 9.15.-13.00. na kawę i kremówkę. Po Mszy świętej o godz. 10.00 zapraszamy rodziców z dziećmi. Gdy rodzice będą pić kawę, dzieci będą miały wspólne zabawy, będą dzisiaj również gofry.