Tego jeszcze w Kętach nie było !!!

Serdecznie zapraszamy Was na Kęckie Warsztaty Gospel – „Uwielbienie w Sercu”, które odbędą się 6-7 kwietnia 2024 w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach na Osiedlu 700-lecia.

To świetna okazja do podszkolenia swojego warsztatu wokalnego, nawiązania nowych znajomości, przyjaźni i spędzenia ciekawie czasu.

Czekają Was dwa dni przepełnione radością, niezapomniane i trafiające do serca. Uwaga dla tych, co jeszcze nie brali udziału w warsztatach:  nie martwcie się, że będziecie musieli śpiewać solo – taka sytuacja zdarzy się tylko, jeśli dobrowolnie się zgłosicie. Będziecie mogli również posłuchać osób, które doświadczyły tego, że Pan Bóg naprawdę jest i ma Moc zmieniania w życiu tego, co nam wydaje się niemożliwe.

Warsztaty poprowadzi Gabi Gąsior – wokalistka, dyrygentka.

Obok gry na instrumentach rozwijała w sobie tę największą pasję – śpiewania oraz tworzenia własnej muzyki i tekstów. Pasja ta zaczęła rozwijać się na dobre gdy w roku 2000 artystka rozpoczęła swoją wielką przygodę z muzyką gospel. W jej rodzinnym mieście, Przemyślu, częściowo z inicjatywy rodziców powstał chór wykonujący ten rodzaj muzyki.

“Ilekroć myślę o moim rodzinnym domu, o dzieciństwie… pierwsze co przychodzi mi na myśl to muzyka. Zawsze była u nas obecna, wypełniała mieszkanie po brzegi. Muzyka łączyła nas i dzieliła… z każdego pokoju wyłaniała się w innej odsłonie i przemieniała kolejno w dźwięk skrzypiec, pianina, saksofonu, aż w końcu w głęboki, altowy śpiew mamy i szalone, nieparzyste rytmy bałkańskich melodii wygrywanych przez tatę na akordeonie…

Z czasem zrozumiałam, że ta różnorodność jest bogactwem, moją ojcowizną. Dzięki niej wiem, że muzyki nie można zamknąć w nutach i taktach, wtedy stałaby się martwa… a przecież muzyka gra cały czas na ziemi i w niebie. Rozbrzmiewa tam Nową Pieśnią. I właśnie za to dziękuję Bogu.”

W 2016 roku podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie przygotowała oraz dyrygowała trzystuosobowym chórem podczas Koncertu Uwielbienia „Credo in Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby. Na tym samym koncercie wykonała również swój autorski utwór „Słudzy Pańscy Chwalcie Pana”. Obecnie artystka skupia się na dwóch autorskich projektach: Gabriela Gąsior i Holy Noiz oraz na duecie GGDuo, który współtworzy wraz ze swoim mężem Wojciechem Gąsior.

Warsztaty, które rozpoczną się w kolejną rocznicę odejścia do Domu Ojca Świętego Jana Pawła II,  zakończą się koncertem finałowym w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

POLUB WYDARZENIE NA FACEBOOKU I PRZEKAŻ DALEJ!

Zarejestruj się!

Zaczynamy w sobotę 6 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00 rano, aby zdążyć ze wszystkim. Dlatego prosimy przybyć na miejsce pół godziny wcześniej, by dograć wszystko i rozgościć się.

Koszt uczestnictwa w Warsztatach to:

125,- zł – bez obiadów, 165,- z obiadami (sobota i niedziela)

Co obejmuje pakiet ?

– Śpiewnik

– Identyfikator

– Koszulka

– Woda do picia, ciastka, kawa, herbata

 

Przy zapisach koniecznie trzeba podać:

Imię i nazwisko, wiek

Miejscowość

Rozmiar koszulki

Nr telefonu kontaktowego

Adres mailowy

Pakiet, który wybierasz (z obiadami, czy bez)

 


Program Warsztatów:

 Sobota

10.00 – 13.30 warsztaty

13.30 – 15.00 przerwa obiadowa

15.00 – 18.00 warsztaty

Niedziela

10.00 – 13.00 warsztaty

  1. 13.30 przerwa obiadowa

15.30 – 17.30  próba w kościele z zespołem Holy Noiz

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy kawowe.

Msza św. – godz. 18.00

UWIELBIENIE W SERCU – W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA

Modlitwa uwielbienia i koncert ewangelizacyjny Gabi Gąsior z zespołem Holy Noiz – po Mszy Świętej wieczornej.

 

Bliższe informacje i szczegóły dotyczące zapisów, uczestnictwa w warsztatach, formularz będą podane w terminie późniejszym w ogłoszeniach, na stronie internetowej i parafialnym Facebooku.