OGŁOSZENIA 12.07.2020 r.

 

 

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.07.2020 R.

 

 

 

1. Nieszpory dziś o godz. 17.30. 

2. Liturgiczne obchody tygodnia:

•W poniedziałek wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

•W środę wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

•W czwartek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

3. W poniedziałek kolejne Nabożeństwo Fatimskie – zapraszamy do licznego udziału. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 18.00. Przebieg nabożeństwa: przy hejnale maryjnym i śpiewie O Maryjo witam Cię wniesienie figury Matki Bożej Fatimskiej do prezbiterium, wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec fatimski, po różańcu Msza św. z okolicznościowym kazaniem, a po niej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

4. W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji III piątku miesiąca. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca składka przeznaczona na prace wykończeniowe i utrzymanie parafii.  

6. Bóg zapłać za obcięcie żywopłotu. Nie było pomocy w sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy mieszkańcom z os. ks. kard. S. Wyszyńskiego 1, 2 i 4.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz wakacyjnego numeru Głosu Serca liczący 40 stron w cenie 5 zł, a w nim m. in. kazania z Bożego Ciała, z odpustu, z nabożeństwa fatimskiego, rozważania na niedzielę, z życia wspólnot, ogłoszenia na miesiące wakacyjne, intencje mszalne i wiele informacji z życia parafii. 

8. W zakrystii można odebrać zamówiony film z Pierwszej Komunii Świętej.