OGŁOSZENIA 16.02.2020 r.

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020 R.

 

 

1.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 kontynuujemy adorację Najświętszego Sakramentu w ramach nabożeństwa czterdziestogodzinnego. Szczegółowy program w gablotce i na stronie internetowej parafii.  

2.Od poniedziałku Msze św. w dzień powszedni o godz. 6.30, 7.30 i 18.00.

3.Kalendarz liturgiczny:

•W czwartek wspomnienie Świętych Hiacynty i Franciszka, dzieci fatimskich. Z racji wspomnienia liturgicznego w niedzielę, 23 lutego na Mszę św. o godz. 10.00. zapraszamy przedszkolaków oraz rodziców z małymi, kilkumiesięcznymi dziećmi; będzie specjalne błogosławieństwo relikwiami Świętych Hiacynty i Franciszka oraz modlitwa za ich wstawiennictwem.

•W piątek, trzeci miesiąca oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Po Mszy św. o godz. 18.00 odprawianej w intencji dziękczynnej oraz błagalnej o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata wystawienie Najświętszego Sakramentu, prośby i podziękowania oraz koronka do Miłosierdzia Bożego.  Po zakończonym nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego będzie wieczór uwielbienia. Zachęcamy i zapraszamy na ten wieczór, by wspólnie wielbić i wychwalać Pana i Jego Miłosierdzie.

•W sobotę święto Św. Piotra, Apostoła. Po Mszy św. o godz. 7.30 nowenna do św. Jana Pawła II.

4. Spotkania wspólnot:

•Koła Przyjaciół Radia Maryja w środę o godz. 18.30.

•Klubu Seniora w czwartek o godz. 17.00.

•Bractwa Miłosierdzia w czwartek o godz. 17.30.

•Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa w czwartek po Mszy św. wieczornej.

5. Kataecheza dla dorosłych będzie w przyszły wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Poświęcenie i rozdanie książeczek do Pierwszej Komunii Świętej w niedzielę, 1 marca podczas Mszy św. o godz. 10.00. Po Mszy św. spotkanie w sali Świętej Rodziny w domu katechetycznym.

7. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiary parafianom os. Nad Sołą 24, 25 i 26. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy mieszkańcom os. Nad Sołą 27 i 28. Dziękujemy za złożone dziś ofiary z przeznaczeniem na prace wykończeniowe i utrzymanie parafii. 

8. Zachęcamy do nabywania: Miłujcie się, Małego Gościa Niedzielnego, Gościa Niedzielnego.