KĘCKIE WARSZTATY GOSPEL

"UWIELBIENIE W SERCU"

PARAFIA NSPJ KĘTY -OSIEDLE

6-7 IV 2024 r.

TEGO JESZCZE W KĘTACH NIE BYŁO!

         Serdecznie zapraszamy Was na Kęckie Warsztaty Gospel – „Uwielbienie w Sercu”, które odbędą się 6-7 kwietnia 2024 r. w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach na Osiedlu 700-lecia.

To świetna okazja do podszkolenia swojego warsztatu wokalnego, nawiązania nowych znajomości, przyjaźni i spędzenia ciekawie czasu.

         – Czekają Was dwa dni przepełnione radością, niezapomniane i trafiające do serca. Uwaga dla tych, co jeszcze nie brali udziału w warsztatach:  nie martwcie się, że będziecie musieli śpiewać solo – taka sytuacja zdarzy się tylko, jeśli dobrowolnie się zgłosicie. Będziecie mogli również posłuchać osób, które doświadczyły tego, że Pan Bóg naprawdę jest i ma Moc zmieniania w życiu tego, co nam wydaje się niemożliwe.

Warsztaty, które rozpoczną się w kolejną rocznicę odejścia do Domu Ojca Świętego Jana Pawła II, zakończą się koncertem finałowym – UWIELBIENIEM W SERCU - W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

Zaczynamy w sobotę 6 KWIETNIA 2024 R. O  GODZ.9.00. Aby zdążyć ze wszystkim prosimy, by przybyć na miejsce pół godziny wcześniej, by dograć wszystko i rozgościć się.

WARSZTATY POPROWADZI

GABI GĄSIOR

Wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu, dyrygent chóralny. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”(2014), płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król” (2015), Album GGduo „Moja Cisza”, który wydała wraz z mężem w 2020 roku oraz najnowszy projekt NIEBO (2022), który zawiera 15 autorskich piosenek nagranych podczas live-sesji (zarówno audio jak i video) w ponad 20-osobowym składzie.

Występowała w opolskim amfiteatrze podczas koncertu Super Debiuty 2014 poświęconego twórczości Czesława Niemena wykonując utwór „Obok nas”. Przygotowała oraz poprowadziła chór ŚDM w Koncercie „Credo In Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016r. Podczas koncertu wykonała również m. in swój utwór „Słudzy Pańscy Chwalcie Pana”. Była jedną z solistek w świątecznej trasie koncertowej widowiska muzycznego „Betlejem w Polsce” w 2020r. W 2023r została zaproszona aby zaśpiewać m.in swój utwór podczas Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie.

Współpracowała m.in. z Adamem Sztabą, Beatą Bednarz, Kubą Badachem, Krzysztofem Antkowiakiem, Andrzejem Lampertem, Golec uOrkiestrą. Na co dzień koncertuje z własnym repertuarem wraz z zespołem HolyNoiz oraz GGDuo, współpracuje z chórami gospel, prowadzi warsztaty muzyki gospel w kraju i za granicą.

ORGANIZATOR

PARAFIA NSPJ KĘTY
os. 700-lecia 22
32-650 Kęty


https://nspjkety.pl