XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.07.2022 R.

 

 

  1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec prowadzony przez Róże Kobiet dziś o godz. 16.30. Nieszpory o godz. 17.30.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:
  • W środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  • W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  1. W piątek wypominki i Msza św. o godz. 18.00 ofiarowana za dusze wypominane w naszym kościele oraz za zmarłych w roku 2022. Podczas Mszy św. będziemy wymieniać zmarłych z ostatniego miesiąca.
  2. W niedzielę, 10 lipca na Mszy św. o godz.13.00 błogosławieństwo dzieci z okazji 1-rocznicy chrztu św. i urodzin.
  3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Małego Gościa Niedzielnego, Gościa Niedzielnego. Można również nabyć podwójny numer Głosu Serca – lipiec/sierpień w cenie 6 zł, zawierający 40 stron przy wyjściu z kościoła i w zakrystii, a w nim m.in., opis uroczystości parafialnych z kazaniami: z nabożeństw fatimskich, Bożego Ciała, odpustu parafialnego, z Pierwszej Komunii św., rozważania na niedzielę, z życia wspólnot, ogłoszenia, intencje mszalne i wiele informacji z życia parafii.
  4. Dar krwi będzie można złożyć w niedzielę, 10 lipca br. od godz. 9.00 do 15.00 na stanowiskach Małopolskiej Stacji Krwiodawstwa w Domu Katechetycznym.