OGŁOSZENIA – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11. 2022 R.

 

 

 1. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ze stolika między ławkami można zabrać ulotkę z informacjami o tym dniu. Nieszpory dziś o godz. 17.30.
 2. W dzisiejszą niedzielę, 13 listopada, Kościół katolicki obchodzi 6 Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Chrystus dla was stał się ubogim. Zapraszamy wszystkich Parafian do naszej kawiarenki od godz. 9.00 do 14.00 na kawę z sercem oraz na słodki poczęstunek, w tym dniu serwowanym za darmo. Zachęcamy do współtworzenia tego dnia, aby wspólnie zasiąść do stołu, dzieląc się słowem, uśmiechem i ciastem, będzie też można złożyć ofiarę na cele charytatywne w naszej parafii do skarbony w kawiarence.
 3. Kalendarz liturgiczny:
 • W czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
 • W piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
 • W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
 1. W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji III piątku miesiąca. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, prośby i podziękowania oraz koronka do Miłosierdzia Bożego. Po zakończonym nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego odbędzie wieczór uwielbienia. Zachęcamy i zapraszamy na ten wieczór, by wspólnie wielbić i wychwalać Pana i Jego Miłosierdzie.
 2. Msza św. dla dzieci przedszkolnych i małżeństw w niedzielę, 20 listopada o godz. 10.00. Po Mszy świętej zapraszamy rodziców i dzieci do kawiarenki. Gdy rodzice będą pić kawę, dzieci będą miały wspólne zabawy.
 3. Zapraszamy w każdą niedzielę do parafialnej kawiarenki po Mszach św. od 9.15.-13.00. na kawę i ciasto.
 4. Spotkanie wspólnot:
 • Klubu Seniora w czwartek o godz. 17.00. W ramach spotkania projekcja filmu” Jak Bóg da” w parafialnym kinie studyjnym w sali Św. Rodziny w domu katechetycznym. Wstęp wolny.
 • Bractwa Miłosierdzia w czwartek o godz. 17.30
 • Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa w czwartek po Mszy św. wieczornej.
 1. 8. W piątek przypadają imieniny ks. Bpa Ordynariusza Romana Pindla. Pamiętajmy o modlitwie w intencji ks. Biskupa i całej diecezji.
 2. Przy wyjściach z kościoła można jeszcze nabyć listopadowo-grudniowy numer Głosu Serca, a na stoliku przy zakrystii Miłujcie się, Małego Gościa, Gościa Niedzielnego.
 3. Pielgrzymka członków Apostolstwa Dobrej Śmierci na dzień skupienia do Sanktuarium św. Mikołaja w Pierśćcu koło Skoczowa w sobotę, 26 listopada. Wyjazd o godz. 8.15. Powrót ok. godz. 16.00. Zapisy w zakrystii. Koszt 30 zł.
 4. Przypominamy, że wypominki roczne można zamawiać do końca listopada.