OGŁOSZENIA – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10. 2023 R.

 

 

 1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Światowy dzień Misyjny i rozpoczyna Tydzień Misyjny.
 2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane w tygodniu i w niedzielę o godz. 17.30., po nich Msza św.
 3. W środę o godz. 7.30 Msza św. w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy zabijania dzieci poczętych, a po niej w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej różaniec pompejański.
 4. Kalendarz liturgiczny:
 • W poniedziałek wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa.
 • W czwartek wspomnienie bł. Celiny Borzęckiej. Po różańcu modlitwa za wstawiennictwem Błogosławionej. Otoczmy szczególną modlitwą w tym dniu Siostry Zmartwychwstanki, w dniu, kiedy w liturgii wspominamy ich Założycielkę.
 • W sobotę święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 1. Wypominki roczne na Msze Św. na godz. 7.00., 11.30., 18.00 oraz jednorazowe można składać codziennie w zakrystii po Mszy św. lub w kancelarii w godzinach urzędowania do końca listopada. Prosimy wypominek nie składać na tacę.
 2. Spotkanie biblijne odbędzie się w piątek o godz. 18.40 w sali Św. Rodziny w domu katechetycznym.
 3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. młodzież oazowa będzie rozprowadzała znicze. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów i rekolekcji młodzieży.
 4. Serdeczne Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary na fundusz stypendialny dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Zebrano 6864 zł.
 5. Zarząd Klubu HDK przy naszej parafii informuje, że podczas niedzielnej akcji w niedzielę, 15 października – 45 dawców oddało 20 litrów krwi. Była to już ostatnia akcja w tym roku, dlatego wszystkim dawcom, sponsorom i organizatorom bardzo dziękujemy. Najbliższa akcja odbędzie się w przyszłym roku, 14 stycznia 2024 r.
 6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, Małego Gościa Niedzielnego i Gościa Niedzielnego.
 7. W sobotę przypada 3 rocznica śmierci ks. Jerzego Leśki. Msza św. w jego intencji w sobotę o godz. 18.00.
 8. Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza wszystkich Nauczycieli zarówno czynnych jak i emerytowanych do kościoła św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach w sobotę, 28 października br. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą o godzinie 10:00. Po Mszy świętej konferencja i spotkanie przy wspólnym stole.
 9. Dziś liczenie wiernych. Aby ułatwić liczenie nie wszystkie drzwi były otwarte.
 10. Zapraszamy w każdą niedzielę do parafialnej kawiarenki po Mszach św. od 9.15.-13.00. na kawę, ciasto i kremówkę.