OGŁOSZENIA – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.09. 2023 R.

 

 

 1. 1. Nieszpory dzisiaj o godz. 17.30.
 2. Liturgiczne obchody tygodnia:
 • W środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
 • W czwartek wspomnienie św. Wacława, męczennika. Po Mszy św. nowenna do bł. kard. Stefana Wyszyńskiego
 • W piątek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 • W sobotę wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
 1. W poniedziałek o godz. 7.30 Msza św. w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy zabijania dzieci poczętych, a po niej w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej różaniec pompejański.
 2. Spotkanie MĘŻCZYZN ŚW. JÓZEFA we wtorek. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00 w intencji Mężczyzn św. Józefa, mężczyzn i ojców naszej parafii, a po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za wstawiennictwem św. Józefa prowadzona przez mężczyzn oraz bł. Celiny Borzęckiej.
 3. Uroczysta Msza św. w intencji nauczycieli, absolwentów i uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach z okazji 90 – lecia liceum w sobotę, 30 września o godz. 11.00 w naszym kościele.
 4. W niedzielę, 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach, które będą odprawiane w tygodniu i w niedzielę o godz. 17.30., a po nich Msza św.
 5. Sakrament chrztu będzie udzielany w niedzielę, 1 października, o godz. 13.00. Rodziców i chrzestnych prosimy na pouczenie przed chrztem w czwartek, 28 września po Mszy św. wieczornej.
 6. W zakrystii jest do nabycia „Mały Gość Niedzielny” i „Gość Niedzielny” oraz wrześniowo-październikowy numer Głosu Serca.
 7. Dziś do puszek przed kościołem można złożyć ofiarę na radio diecezjalne Anioł Beskidów.
 8. Zapraszamy w każdą niedzielę do parafialnej kawiarenki po Mszach św. od 9.15.-13.00. na kawę, ciasto i kremówkę.