OGŁOSZENIA – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09. 2021 R.

 

 

 1. Od piątku nasza parafia przeżywa wizytacje kanoniczną przeprowadzaną przez ks. Biskupa Gregera. W piątek 37 młodzieży z naszej parafii przyjęło sakrament bierzmowania. Dziękujemy rodzicom za dar ołtarza: ornat biały z wizerunkiem św. Jana Kantego. W dzisiejszą niedzielę podczas każdej Mszy św. ks. Biskup wygłasza homilię, po Mszy św. o godz. 10.00 błogosławieństwo małych dzieci i matek oczekujących potomstwa. Spotkanie z grupami formacyjnymi dorosłych po koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, która będzie odmówiona przy głównym ołtarzu. Spotkanie z radą duszpasterską i ekonomiczną w niedzielę o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory z modlitwą za zmarłych.
 2. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W niedzielę, 26 września do puszek przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na radio diecezjalne Anioł Beskidów.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:
 • W poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
 • We wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
 • W czwartek wspomnienie św. O. Pio, prezbitera.
 • W piątek Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Bielsku – Białej.
 1. W tym tygodniu przypadają nowenny:
 • We wtorek po Mszy św. wieczornej do św. Jana Kantego.
 • W środę do św. Jana Pawła II.
 • W sobotę po Mszy św. o godz. 7.30 nowenna do bł. Matki Celiny Borzęckiej.
 1. Spotkania wspólnot:
 • Katecheza dla dorosłych odbędzie się we wtorek o godz. 18.30 w sali Św. Rodziny w domu katechetycznym.
 • Spotkanie Klubu Seniora w czwartek o godz. 17.00 w sali Św. Rodziny w domu katechetycznym. Temat: Bezpieczeństwo cyfrowe osób starszych.
 • Krąg biblijny odbędzie się w piątek o godz. 40 w sali Św. Rodziny w domu katechetycznym.
 1. W sobotę o godz. 16.30 w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej różaniec pompejański w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy zabijania dzieci poczętych, a o godz. 18.00 Msza św. w powyższej intencji.
 2. Spotkanie obojga rodziców dzieci klas III odbędzie w niedzielę, 26 września po Mszy św. o godz. 10.00. w domu katechetycznym.
 3. Ks. Robert Szczotka dziękuje za życzliwość i złożone tydzień temu ofiary na misje w Chile. Zebrano 7068 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 4. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiary parafianom os. Nad Sołą 27 i 28. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy mieszkańcom ul. 3 Maja, ul. Żwirki i Wigury.
 5. Dziękujemy za złożone dziś ofiary oraz wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na prace wykończeniowe i utrzymanie parafii.
 6. W zakrystii lub przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabyć wrześniowo-październikowy numer Głosu Serca oraz Gościa Niedzielnego i Małego Gość Niedzielnego.