INTENCJE MSZY ŚW.

INTENCJE 9 VI – 7 VII 2019 r.
 
 
 
Niedziela 2.06.2019
7.00   + Tadeusz Sienkiewicz w 6 r. śm.
8.30   Za parafian
10.00 + Józef i Waleria Kowalczyk
11.30 + Bronisław Haczek
13.00 CHRZTY
18.00 + Zofia Kramarczyk w 1 r. śm.
 
Poniedziałek 3.06.2019
6.30   (1) + Józef i Anna Mikołajczyk
          (2) + Leszek Bąkowski
7.30   + Michał Ślęczka w 48 r. śm.
18.00 + Bronisław Janusz w 2 r. śm.
 
Wtorek 4.06.2019
6.30   (1) + Maria Franciszek Kusina z dziećmi
          (2) + Maria Gawor
7.30   + Leszek Nycz
18.00 + Zofia Szymalska z mężem i synem Wiktorem
 
Środa 5.06.2019
6.30  + Józef Prochownik
7.30  + Agnieszka Władysław Barciak
18.00 + Antoni Kogutek w 13 r. śm. z teściami
 
Czwartek 6.06.2019
6.30  (1) + Wanda Janowska z siostrą Marylą
         (2) O błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Eulali Lenyk, Aurelii Konieckiej oraz brata Gerarda z rodziną
7.30   + Michał Paw i + Katarzyna Grabowska w 16 r. śm.
18.00 + Dominika i Józef Mydlarz
 
Piątek 7.06.2019
6.30   + Czesław Kobiela w 15 r. śm.
7.30   + Leszek Bakalarski z ojcem Edwardem
9.00   Wynagradzająca NSPJ
17.00 O zdrowie i Boże bł., potrzebne łaski dla Katarzyny i Tomasza z ok. 10 r. ślubu
18.00 + Eugeniusz Wykręt z rodzicami i bratem Mieczysławem
20.00 + Adam Janiczek
 
Sobota 8.06.2019
6.30   (1) + Jan Wieczorek z rodzicami i braćmi
          (2) O szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla córki Marii
7.30   + Maria Wajda w 1 r. śm.
18.00 Dantis
 
 
Niedziela 9.06.2019
7.00   + Janusz Badowski
8.30   Za parafian
10.00 + Ewa Wiśniowska w 8 r. śm.
11.30 + Zdzisław Piwowarski w 16 r. śm. z rodzicami i teściami
13.00 ROCZKI
18.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o dalsze łaski i Boże bł. dla Małgorzaty i Andrzeja z ok. 40 r. ślubu
 
Poniedziałek 10.06.2019
7.00 + Maria Gawor
9.00   O zdrowie i Boże bł., dla Małgorzaty z ok. im. i ur.
16.00 + Julia Gaszman
18.00 + Antoni Adamski
 
Wtorek 11.06.2019
6.30   (1) + Stanisław Butor z rodzicami i rodzeństwem
          (2) + Jerzy Talarek
7.30   + Danuta i Helena Dwornik z 1 r. śm.
18.00 + Jan Korzonkiewicz w 19 r. śm.
 
Środa 12.06.2019
6.30   + Jerzy Talarek
7.30   + Edward Boruta
18.00 + Antoni Młodzik z żoną Marią
 
Czwartek 13.06.2019
6.30   (1) + Antonina i Antoni Procner i Antonina Jelonek
          (2) + Helena Magiera w 3 r. śm.
7.30   + Maria Wilk z mężem Karolem
18.00  W int. Apostolstwa Dobrej Śmierci
 
Piątek 14.06.2019
6.30   (1) O Boża opiekę i łaskę powrotu do zdrowia dla Tomasza
          (2) + Jerzy Talarek
7.30   + Maria Boruta w 23 r. śm.
18.00 (1) ++ Wypominani
          (2) + Wanda i Stefan Kasprzak
 
Sobota 15.06.2019
6.30   + Józef Kubiczek w 24 r. śm.
7.30   W int. Moniki i Wojciecha z 6 r. ślubu z podziękowaniem i prośbą o dalsze bł. Boże
10.00  W intencji HDK i ofiarodawców
18.00 + Maria i Jan Pietrzyk
 
 
Niedziela 16.06.2019
7.00   + Maria i Stanisław Bagierek z synem i synową
8.30   Za parafian
10.00 + Antoni Lichański z żoną Karoliną i synem Adamem
11.30 + Jan Kierpiec w 26 r. śm. z rodzicami z obu stron
13.00 + Stanisław Żygiel w 8 r. śm.
18.00 + Stanisław Puch w 14 r. śm.
 
Poniedziałek 17.06.2019
6.30   (1) ++ z rodziny: Cichoniów, Konieckich, Cieślakiewiczów i Rytlów
          (2) + Maria Gawor
7.30   + ks. Adam Gabryś
18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Beniamina z ok. urodzin
 
Wtorek 18.06.2019
6.30   (1) + Kazimierz Kosek
          (2) + Andrzej Biegun
7.30   + Marian Tobiasiewicz w 30 r. śm. z rodzicami
10.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
18.00 + Jan i Antonina Zoń z synem i zięciem
 
Środa 19.06.2019
6.30   + Mieczysław Wnuk i + Michał Lenyk w 10 r. śm.
7.30   + Kazimierz Porębski
8.00  Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla młodzieży
18.00 W int. Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Episkopatu, kapłanów z naszej parafii, Radia Maryja i TV Trwam
 
Czwartek 20.06.2019
7.00   + Tadeusz Leszczyński
8.30   + Tadeusz Jagodziński w 1 r. śm.
10.00 Za parafian
ok. 12.00 + Michał i Stefania Słota z braćmi i siostrami
13.00 + Janina Niemczyk
18.00 + Domicela Gibas
 
Piątek 21.06.2019
6.30   (1) + Kazimierz Kosek
          (2) + Andrzej Biegun
7.30   + Jan Bułka z rodzicami i teściami
18.00 (1) + Ks. Alojzy Kegel
          (2) Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata
          (3) W intencji Wspólnot Parafialnych
 
Sobota 22.06.2019
6.30   + Iga, Zofia Rytel w 5 r. śm.  i + Barbara Wnuk w 4 r. śm.
7.30   + Agnieszka i Józef Grubka z synem Michałem, zięciem Mieczysławem i wnuczką Moniką
18.00 + Adam Billik
 
 
Niedziela 23.06.2019
7.00   + Zdzisław Kaczmarczyk z żoną Marią
8.30   Za parafian
10.00 + Kazimierz i Janina Dusik
11.30 Dziękczynna za łaski z prośbą o dalsze Boże bł., z ok. 90 lat dobrego życia
13.00 O zdrowie i Boże bł., dla Alicji z ok. 45 r. urodzin
18.00 + Wanda i Stefan Zątek z synem Kazimierzem
 
Poniedziałek 24.06.2019
7.00   + Jan Czarnik z siostrą i rodzicami
18.00 + Janina Urbańczyk z rodzicami i siostrami
 
Wtorek 25.06.2019
7.00   Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych
18.00 W int. mężczyzn św. Józefa i ojców naszej parafii
 
Środa 26.06.2019
7.00   + Kazimierz Kosek
18.00 + Anna Bloch z mężem Władysławem
 
Czwartek 27.06.2019
7.00   + Ludwik i Maria Procner z rodzeństwem
18.00 + Czesław Szustak w 14 r. śm.
 
Piątek 28.06.2019
7.00   + Emilia Muś z mężem Stefanem
9.00   + Władysław Betlej
16.00 Dziękczynna za 25 lat małżeństwa Ewy i Andrzeja z prośbą o błog. Boże dla całej rodziny
18.00 Za parafian
 
Sobota 29.06.2019
7.00   + Ludwika Szczupak w 4 r. śm.
9.00   + Beata Mrzygłód w 22 r. śm.
18.00 + Bartłomiej i Maria Dudek z synem Marianem
 
 
 
Niedziela 30.06.2019
7.00   + Władysław Mencner z żoną Agnieszką
8.30   + Janina i Włodzimierz Lewiccy z rodzicami i rodzeństwem
10.00 + Zdzisław Kurnik z rodzicami
11.30 + Leopold Wróbel z żoną Elżbietą i synami w 22 r. śm.
13.00 + Jan i Władysława Buldoń z synem Henrykiem
18.00 + Marian Suknarowski w 20 r. śm.
 
Poniedziałek 1.07.2019
7.00  + Andrzej Biegun
18.00 + Piotr Pawłowski
 
Wtorek 2.07.2019
7.00
18.00 + Olga Chyl
 
Środa 3.07.2019
7.00
18.00 + Anna i Stefan Turek z rodzicami
 
Czwartek 4.07.2019
7.00   + Łukasz Świerkosz w 17 r. śm.
18.00 + Rozalia Żurek w 9 r. śm. z mężem Władysławem 
 
Piątek 5.07.2019
7.00   + Filomena Jarguz z mężem, synami i synowymi
9.00   Wynagradzająca Sercu Bożemu za grzechy nasze, naszych bliźnich i całego świata
18.00  Dantis
20.00 + Edward Okręglicki w 4 r. śm.
 
Sobota 6.07.2019
7.00   W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi
18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Anny i Jana z ok. 40 r. ślubu
 
Niedziela 7.07.2019
7.00   + Zdzisław Żurek
8.30   Za parafian
10.00 + Stanisław Socha w 9 r. śm.
11.30  W 16 r. ślubu Kingi i Grzegorza oraz w 15 r. urodzin Zuzanny o zdrowie i bł. boże
13.00 CHRZTY
18.00 + Maria i Franciszek Brzeźniak