INTENCJE MSZY ŚW.

 

INTENCJE 4.04.2020 r. – 5.07.2020 r.


   

 

Sobota 4.04.2020

6.30   (1) + Marianna i Franciszek Studenccy

          (2) + Stefania Kubacka

7.30   (1)  W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi 

          (2) + Aniela Stawowczyk

18.00 + Piotr Jurasz w 2 r. śm.

 

   

Niedziela 5.04.2020

  7.00   + Jacek Gil

  8.30   + Krystyna Maślak w 5 r. śm.

10.00    Za Parafian

11.30   + Ryszard Młocek w 1 r. śm.

13.00   W int. Służby Zdrowia i wszystkich, którzy walczą z pandemią koronawirusa o zdrowie i bł. Boże oraz z prośbą, aby Miłosierny Bóg powstrzymał epidemię

18.00   + Zofia Kopeć w 4 r. śm.

 

 

Poniedziałek 6.04.2020

6.30   (1) + Jan Kubas

          (2) O Boże bł., miłosierdzie, potrzebne łaski dla rodziny 

               Borkowskich 

7.30   (1) + Wanda Dziura w 10 r. śm.

          (2) + Małgorzata Terlikowska

18.00 O Boże bł., dary Ducha Św., dla Mileny z ok. 2 r. urodzin i Oliwii z ok. 10 r. urodzin

 

 

Wtorek 7.04.2020

6.30   (1) O łaskę nawrócenia, uzdrowienie za skutków alkoholizmu, ze zniewoleń i o Boże bł., dla całej rodziny

          (2) + Ireneusz Mirański

7.30   Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla Renaty i Józefa Furtak z ok. 40 r. ślubu i w int. córki Bożeny w 36 r. urodzin

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski i bł. Boże dla Anny

 

 

Środa 8.04.2020

6.30   O łaskę nawrócenia, uzdrowienie za skutków alkoholizmu,  

          ze zniewoleń i o Boże bł., dla całej rodziny

7.30   + Franciszek Biernot z żoną Krystyną, córką Bożeną, synem Janem i zięciem Jerzym

18.00 + Franciszek Urbańczyk z rodzicami

 

 

Wielki Czwartek 9.04.2020

18.00 (1) W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków

          (2) ++ Wypominani

          (3) W int. Kapłanów z naszej parafii

          (4) Dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa z prośbą o dary Ducha Św., Boże bł., dla księży z naszej parafii i rodaków

          (5) + Henryk Pojda 

 

Wielki Piątek 10.04.2020 

 

18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

 

Wielka Sobota 11.04.2020

 

20.00 (1) Za Parafian

          (2) W int. ofiarodawców na kwiaty

          (3) O zdrowie, Boże błogosławieństwo potrzebne łaski 

               dla Barbary i Franciszka w 54 r. ślubu

          (4) + Benedykt Kierpiec

          (5) + Maria Dziadek w 12 r. śm.

 

Niedziela Zmartwychwstania 12.04.2020

7.00   O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Małgorzaty i Józefa w 45 r. ślubu

8.30   + Bronisław i Józefa Wojtyła

10.00 + Zofia i Tadeusz Bezwińscy z synem Mateuszem

11.30 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Leokadii i Ryszarda z dziećmi z ok. urodzin

13.00 ROCZKI

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Józefy

 

 

Poniedziałek Wielkanocny 13.04.2020

7.00   + Zbigniew Flacht

8.30   + Sylwester i Aniela Byrdziak z synem Eugeniuszem

10.00 + Kazimierz i Olga Bębenek 

11.30 + Władysław Nycz w 2 r. śm.

13.00 CHRZTY

18.00 + Franciszek Mos w 23 r. śm.

 

 

  

Wtorek 14.04.2020

6.30

7.30

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Ani z ok 5 r. urodzin

 

Środa 15.04.2020

6.30   + Krzysztof Matejko w 2 r. śm.

7.30

18.00  W int. Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Episkopatu, kapłanów z naszej parafii, Radia Maryja i TV Trwam

 

Czwartek 16.04.2020

6.30

7.30   O szczęśliwą operację dla Adama

18.00 + Wiktor Cieślowski w 20 r.śm.

 

Piątek 17.04.2020

6.30

7.30   O zdrowie i Boże bł., dla Olgi i Soni z ok. urodzin

18.00 (1) Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata

          (2) + Edward Machaczka z żoną Marią i synem Stanisławem

 

Sobota 18.04.2020

6.30

730   (1) + Krzysztof Sędziak

         (2) + Henryk Pojda

18.00 + Antoni i Bronisława Bander

 

Niedziela 19.04.2020

7.00   + Józefa i Władysław Foltyn

8.30   + Stanisław i Franciszka Wojtyła z synem Arkadiuszem

10.00 + Zdzisław Żurek z rodzicami

11.30 Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata

13.00 Za parafian

18.00 + Janina Cieślowska z mężem Antonim i córką Wandą

 

Poniedziałek 20.04.2020

6.30

7.30   + Helena Krawczyk z bratem Stanisławem

18.00 + Ewa Słońska

 

Wtorek 21.04.2020

6.30   + Maria i Emil Strachoccy z rodzicami

7.30

18.00 + Jan i Maria Pająk z synami

 

Środa 22.04.2020

6.30   O zdrowie i Boże bł., dla Moniki z ok. 36 r. urodzin

7.30

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Justyny z ok. urodzin oraz Józia w 1 r. urodzin

 

Czwartek 23.04.2020

6.30   + Mieczysław Pawłowski w 5 r. śm.

7.30   + Jerzy Możdżeń 

18.00 O zdrowie, Boże bł., dary Ducha Św., dla ks. Prob. Jerzego z ok. imienin

 

Piątek 24.04.2020

6.30   + Janina Urbańczyk z mężem Franciszkiem i rodzicami

7.30   + Czesław z rodzicami Marią i Gustawem i bratem Jerzym

18.00

 

Sobota 25.04.2020

6.30

7.30   + Marek Kasprowski z mamą i bratem

18.00 Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych

 

Niedziela 26.04.2020

7.00   + Tadeusz Piwowarczyk w 3 r. śm.

8.30   Za parafian

10.00 + Magdalena Rusinek w 14 r. śm.

11.30 + Jan i Maria Matlak z synem Adamem

13.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże bł., dla Bożeny i Józefa z ok. 40 r. ślubu

18.00 + Julia Chwierut w 10 r. śm.

 

Poniedziałek 27.04.2020

6.30

7.30   + Janina Pezda w 8 r. śm. z mężem Józefem

18.00 + Leszek Bąkowski w 1 r. śm.

 

Wtorek 28.04.2020

6.30

7.30   + Stanisław Jurzak w 4 r. śm.

18.00 W int. mężczyzn św. Józefa i ojców naszej parafii

 

Środa 29.04.2020

6.30

7.30   + Jan i Aniela Waśko z wnuczką Moniką

18.00 + Stanisław Lichański w 13 r. śm.

 

Czwartek 20.04.2020

6.30

7.30

18.00 + Emil Zając w 9 r. śm.

 

Piątek 1.05.2020

6.30   + Wojciech Jargus z żoną, synami i synowymi

7.30   + Stanisław Dudziak z rodzicami z obu stron i szwagrami

9.00    Wynagradzająca Sercu Bożemu za grzechy nasze, naszych bliźnich i całego świata

19.00 O zdrowie i Boże bł., dary Ducha Św. dla Marysi z ok. 16 r. urodzin

20.00 

 

Sobota 2.05.2020

6.30   + Zygmunt Góralczyk

7.30    W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi 

18.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł., dla Jana i Aleksandry Siepioło z ok. 50 r. ślubu

 

Niedziela 3.05.2020

7.00   Za parafian

8.30   O zdrowie i Boże bł., dla Sylwii i Piotra z ok. 20 r. ślubu

10.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., zdrowie dla Mikołaja z ok. 9 r. urodzin

11.30 + Zygmunt Tomiczek

13.00 CHRZTY

18.00 + Piotr i Bogumiła Piwowarczyk

 

Poniedziałek 4.05.2020

6.30   + Ludwik i Maria Procner z dziećmi

7.30   + Józef Wierzbicki w 20 r. śm.

18.00 + Antoni Tomiak w 25 r. śm. z rodzicami i synem Andrzejem i synem Markiem

 

Wtorek 5.05.2020

6.30

7.30   + Julia i Florian Waluś z rodzicami

18.00 + Jan Parcia w 7 r. śm.

 

Środa 6.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Grzegorz Kołodziejczyk z rodzicami i bratem Adamem

 

Czwartek 7.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Domicela Gibas z mężem i synem

 

Piątek 8.05.2020

6.30   + Stanisław Wołoszyn z r. śm. z żoną i synową

7.30   + Stanisław Nycz z rodzicami

18.00 (1) ++ Wypominani

          (2) + Rudolf Handzlik z żoną Stanisławą

 

Sobota 9.05.2020

6.30   + Stanisław Butor z rodzicami

7.30

18.00 + Józef Honkisz w 2 r. śm.

 

Niedziela 10.05.2020

7.00   Za parafian

8.30   + Zofia Szczepanik

10.00 Rocznica I Komunii Świętej

11.30 + Zofia i Michał Majkucińscy z rodzicami

13.00 ROCZKI

18.00 + Aniela Wróbel z rodzicami i bratem Stanisławem 

 

Poniedziałek 11.05.2020

6.30   O zdrowi, Boże bł., potrzebne łaski dla s. Angelii 

7.30

18.00 + Stanisław Tatoń, + Stanisław Sroczyński

 

Wtorek 12.05.2020

6.30

7.30

18.00 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Anny

 

Środa 13.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Zofia Szpiech

 

Czwartek 14.05.2020

6.30

7.30   + Maria Hudecka z córką Anetą

18.00  W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków

 

Piątek 15.05.2020

6.30

7.30

18.00 (1) Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata 

          (2) + Zofia Szymalska z mężem i synem

 

Sobota 16.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Piotr Olearczyk z rodzicami

 

Niedziela 17.05.2020

7.00   + Grażyna Guzdek w 16 r. śm.

8.30   Za parafian

10.00 Dantis

11.30 + Franciszek Moskwik z żoną Antoniną

13.00 + Jan Kierpiec w 27 r. śm. z rodzicami z obu stron

18.00 + Stanisław Czerwiec

 

Poniedziałek 18.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Katarzyna Kos z mężem Feliksem

 

Wtorek 19.05.2020

6.30

7.30   + Jerzy z rodzicami Marią i Gustawem i bratem Czesławem

18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, o Boże bł., dla rodziny

 

Środa 20.05.2020

6.30

7.30   + Kazimierz Porębski w 1 r. śm.

18.00 W int. Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Episkopatu, kapłanów z naszej parafii, Radia Maryja i TV Trwam

 

Czwartek 21.05.2020

6.30   + Julia Strachocka i Helena Bojan z dziećmi

7.30   + Adam Mańkowski w 6 r. śm.

18.00 + Tadeusz Szulc, Artur, Beata

 

Piątek 22.05.2020

6.30   + Wiesław Boroń

7.30   + Tadeusz Hudy z Mieczysławem

18.00 Dziękczynna z ok. 88 r. urodzin, z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety

 

Sobota 23.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Jan Bizacki z synem Markiem

 

Niedziela 24.05.2020

7.00   O Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Szymona

8.30   + Cecylia Siwiec

10.00 + Franciszka i Eugeniusz Młocek w r. śm.

11.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł., dla Bogumiły i Józefa Matyszkowicz z ok. 40 r. ślubu

13.00 Za parafian

18.00 + Agnieszka Maga w 1 r. śm.

 

Poniedziałek 25.05.2020

6.30   (1) + Marian Baścik w 9 r. śm.

          (2) O Boże bł., potrzebne łaski dla Antoniego z ok. 6 r. urodzin

7.30

18.00 Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych

 

Wtorek 26.05.2020

6.30   O Boże bł., dla dzieci i wnuków

7.30

18.00 (1) W int. mężczyzn św. Józefa i ojców naszej parafii 

          (2) W int. Matek z okazji ich święta

 

Środa 27.05.2020

6.30   + Andrzej Biegun w 1 r. śm.

7.30

18.00 + Anna Lis w 17 r. śm.

 

Czwartek 28.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Józef i Stanisława Adamus

 

Piątek 29.05.2020

6.30

7.30

18.00 Dziękczynno – błagalna w int. Dariusza z ok. 50 r. urodzin

 

Sobota 30.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Tomasz Pietrzyk

 

Niedziela 31.05.2020

7.00   Za parafian

8.30   + Stanisław Żygiel w 9 r. śm.

10.00 + Wiesław Jordanek w 15 r. śm.

11.30 + Lucjan Olkowski w 15 r. śm.

13.00 + Bronisław Haczek w 5 r. śm.

18.00 + Zofia Lipowska w 2 r. śm.

 

Poniedziałek 1.06.2020

7.00

9.00   + Władysław i Krystyna Pawlicka z rodzicami z obu stron, + Anna Kamionka 

16.00 

10.00 O zdrowie i Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Patryka z ok. 18 r. urodzin

 

Wtorek 2.06.2020

6.30

7.30   + Marianna Studencka

18.00 + Kazimierz i Gertruda Łukasik

 

Środa 3.06.2020

6.30   + Michał Ślęczka w 49 r. śm.

7.30

9.00   O Boże bł. dla PZ nr 10 im. Mikołaja Kopernika

18.00 + Tadeusz Sienkiewicz w 7 r. śm.

 

Czwartek 4.06.2020

6.30

7.30

18.00 + Bronisław Janusz w 3 r. śm.

 

Piątek 5.06.2020

6.30   Dziękczynna za otrzymane łaski

7.30

9.00   Wynagradzająca Sercu Bożemu za grzechy nasze, naszych bliźnich i całego świata

18.00 + Dominika i Józef Mydlarz

20.00

 

Sobota 6.06.2020

6.30   + Stanisław Gil z rodzicami i teściami

7.30   W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi 

18.00 + Maria Wajda w 2 r. śm.

 

Niedziela 7.06.2020

7.00   + Michał Paw i Katarzyna Grabowska w 17 r. śm.

8.30   + Janusz Badowski

10.00 Za parafian

11.30 O zdrowie i Boże bł., dla Sary z ok. 23 r. urodzin

13.00 CHRZTY

18.00 + Jerzy Talarek w 1 r. śm.

 

Poniedziałek 8.06.2020

6.30

7.30

18.00 + Eugeniusz Wykręt z rodzicami, bratem Mieczysławem i siostrą Marią

 

Wtorek 9.06.2020

6.30

7.30

18.00 + Jan Korzonkiewicz w 20 r. śm.

 

Środa 10.06.20202

6.30

7.30

18.00 + Agnieszka i Józef Grubka z synem Michałem, zięciem Mieczysławem i wnuczką Moniką

 

Czwartek 11.06.2020

7.00   Za parafian

8.30   + Marek Osierda w 4 r. śm.

10.00 + Danuta Dwornik w 2 r. śm. z rodzicami

ok.12.00 + Kazimierz Kosek w 1 r. śm.

13.00 O zdrowie i Boże bł., dla Anny i Macieja Kozioł z ok. 4 r. ślubu

18.00  W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków 

 

Piątek 12.06.2020

6.30

7.30

18.00 (1) ++ Wypominani

         (2) Dziękczynno – błagalna z prośbą o dalsze łaski dla Aleksandry i Julii z ok. 18 r. urodzin

 

Sobota 13.06.2020

6.30   + Antonina i Antoni Procner, + Antonina Jelonek

7.30   O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Antoniny i Antoniego z ok. imienin

18.00 + Bernadeta i Mieczysław Lachendro z córką Wandą i synami: Lesławem i Krzysztofem

 

Niedziela 14.06.2020

7.00

8.30   Za parafian

10.00 + Wanda i Stefan Zątek z synem Kazimierzem

11.30

13.00 ROCZKI

18.00 + Stanisław Puch w 14 r. śm.

 

Poniedziałek 15.06.2020

6.30   + Józef Kubiczek w 25 r. śm.

7.30

18.00 + Andrzej Adamski z rodzicami i bratem

 

Wtorek 16.06.2020

6.30

7.30   + Maria Wilk z mężem Karolem

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Moniki i Wojciecha z ok.7 r. ślubu i o potrzebne łaski dla całej rodziny

 

Środa 17.06.2020

6.30

7.30

18.00 W int. Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Episkopatu, kapłanów z naszej parafii, Radia Maryja i TV Trwam

 

Czwartek 18.06.2020

6.30

7.30

18.00 + Domicela Gibas z synem

 

Piątek 19.06.2020

7.00

9.00

16.00

18.00 (1) Za parafian

          (2) Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata 

 

Sobota 20.06.2020

6.30

7.30

18.00 + Adam Billik w r. śm.

 

Niedziela 21.06.2020

7.00   + Anna Micherda z mężem, córką Jadwigą i synową Mają

8.30   + Zdzisław Kaczmarczyk z żoną Marią

10.00 + Stanisława Adamus z mężem Józefem

11.30 + Jan i Władysława Buldoń z synem Henrykiem

13.00

18.00 + Stefan i Filomena Prus

 

Poniedziałek 22.06.2020

 

18.00 + Anna Bloch w 3 r. śm. z mężem Władysławem

 

Wtorek 23.06.2020

 

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Beniamina z ok. urodzin 

 

Środa 24.06.2020

 

18.00 + Antoni Niemczyk z zoną Salomeą w 24 r. śm.

 

Czwartek 25.06.2020

 

18.00 + Władysław Orlicki z rodzicami

 

Piątek 26.06.2020

6.30

7.30

18.00

 

Sobota 27.06.2020

7.00

18.00 Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych 

 

Niedziela 28.06.2020

7.00   + Wanda i Stefan Kasprzak

8.30   + Leopold Wróbel w 22 r. śm. z żoną Elżbietą i synami

10.00 + Piotr Dudkowski

11.30 + Maria i Jan Pietrzyk

13.00 Za parafian

18.00 + Zdzisław Pawlak w 1 r. śm.

 

Poniedziałek 29.06.2020

7.00   + Ludwika Szczupak w 5 r. śm.

9.00   + Beata Mrzygłód

16.00 + Paweł Czerwiec

18.00 O zdrowie i Boże bł., potrzebne łaski dla Pawła Karpińskiego z ok. imienin

 

Wtorek 30.06.2020

7.00   + Emilia Muś z mężem Stefanem

18.00 W int. mężczyzn św. Józefa i ojców naszej parafii  

 

Środa 1.07.2020

7.00

18.00 + Wanda Kóska z mężem i dwoma synami

 

Czwartek 2.07.2020

7.00

18.00

 

Piątek 3.07.2020

7.00

9.00  Wynagradzająca Sercu Bożemu za grzechy nasze, naszych bliźnich i całego świata 

18.00 + Anna i Stefan Turek

20.00

 

Sobota 4.07.2020

7.00    W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi

18.00 + Bartłomiej i Maria Dudek z synem Marianem

 

Niedziela 5.07.2020

7.00   + Filomena Jargus z mężem, synami i synowymi

8.30   Za parafian

10.00 + Anna Mielec w 2 r. śm.

11.30 + Eufemia Solgowa w 14 r. śm.

13.00 CHRZTY

18.00

   

 

    

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

    

 

  

 

 

 

 

  

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

   

 

  

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

INTENCJE 5.04.2020 r. – 12.04. 2020 r.

 

Niedziela 5.04.2020

  7.00   + Jacek Gil

  8.30   + Krystyna Maślak w 5 r. śm.

10.00    Za Parafian

11.30   + Ryszard Młocek w 1 r. śm.

13.00   W int. Służby Zdrowia i wszystkich, którzy walczą z pandemią koronawirusa o zdrowie i bł. Boże oraz z prośbą, aby Miłosierny Bóg powstrzymał epidemię

18.00   + Zofia Kopeć w 4 r. śm.

Poniedziałek 6.04.2020

6.30   (1) + Jan Kubas

          (2) O Boże bł., miłosierdzie, potrzebne łaski dla rodziny 

               Borkowskich 

7.30   (1) + Wanda Dziura w 10 r. śm.

          (2) + Małgorzata Terlikowska

18.00 O Boże bł., dary Ducha Św., dla Mileny z ok. 2 r. urodzin i Oliwii z ok. 10 r. urodzin

Wtorek 7.04.2020

6.30   (1) O łaskę nawrócenia, uzdrowienie za skutków alkoholizmu, ze zniewoleń i o Boże bł., dla całej rodziny

          (2) + Ireneusz Mirański

7.30   Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla Renaty i Józefa Furtak z ok. 40 r. ślubu i w int. córki Bożeny w 36 r. urodzin

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski i bł. Boże dla Anny

Środa 8.04.2020

6.30   O łaskę nawrócenia, uzdrowienie za skutków alkoholizmu,  

          ze zniewoleń i o Boże bł., dla całej rodziny

7.30   + Franciszek Biernot z żoną Krystyną, córką Bożeną, synem Janem i zięciem Jerzym

18.00 + Franciszek Urbańczyk z rodzicami

Wielki Czwartek 9.04.2020

18.00 (1) W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków

          (2) ++ Wypominani

          (3) W int. Kapłanów z naszej parafii

          (4) Dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa z prośbą o dary Ducha Św., Boże bł., dla księży z naszej parafii i rodaków

          (5) + Henryk Pojda 

 

Wielki Piątek 10.04.2020 

 

18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

 

Wielka Sobota 11.04.2020

20.00 (1) Za Parafian

          (2) W int. ofiarodawców na kwiaty

          (3) O zdrowie, Boże błogosławieństwo potrzebne łaski 

               dla Barbary i Franciszka w 54 r. ślubu

          (4) + Benedykt Kierpiec

          (5) + Maria Dziadek w 12 r. śm.

 

Niedziela Zmartwychwstania 12.04.2020

7.00   O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Małgorzaty i Józefa w 45 r. ślubu

8.30   + Bronisław i Józefa Wojtyła

10.00 + Zofia i Tadeusz Bezwińscy z synem Mateuszem

11.30 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Leokadii i Ryszarda z dziećmi z ok. urodzin

13.00 ROCZKI

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Józefy

 

INTENCJE  5 IV – 5 VII 2020 r.

 

 

Niedziela 5.04.2020

7.00   + Jacek Gil

8.30   + Krystyna Maślak w 5 r. śm.

10.00 Za parafian

11.30 + Ryszard Młocek w 1 r. śm.

13.00 CHRZTY

18.00 + Zofia Kopeć w 4 r. śm.

 

Poniedziałek 6.04.2020

6.30

7.30

18.00 O Boże bł., dary Ducha Św., dla Mileny z ok. 2 r. urodzin i Oliwii z ok. 10 r. urodzin

 

Wtorek 7.04.2020

6.30

7.30

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski i bł. Boże dla Anny

 

Środa 8.04.2020

6.30

7.30

18.00 + Franciszek Urbańczyk z rodzicami

 

Wielki Czwartek 9.04.2020

18.00 (1) W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków

          (2) ++ Wypominani

          (3) W int. Kapłanów z naszej parafii

          (4) Dantis 

          (5) + Henryk Pojda 

 

Wielki Piątek 10.04.2020 

18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

 

Wielka Sobota 11.04.2020

20.00 (1) Za parafian

          (2) W int. ofiarodawców na kwiaty

          (3) O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Barbary i Franciszka w 54 r. ślubu

          (4) + Benedykt Kierpiec

          (5) + Maria Dziadek w 12 r. śm.

 

Niedziela Zmartwychwstania 12.04.2020

7.00   O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Małgorzaty i Józefa w 45 r. ślubu

8.30   + Bronisław i Józefa Wojtyła

10.00 + Zofia i Tadeusz Bezwińscy z synem Mateuszem

11.30 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Leokadii i Ryszarda z dziećmi z ok. urodzin

13.00 ROCZKI

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Józefy

 

Poniedziałek Wielkanocny 13.04.2020

7.00   + Zbigniew Flacht

8.30   + Sylwester i Aniela Byrdziak z synem Eugeniuszem

10.00 + Kazimierz i Olga Bębenek 

11.30 + Władysław Nycz w 2 r. śm.

13.00 CHRZTY

18.00 + Franciszek Mos w 23 r. śm.

 

Wtorek 14.04.2020

6.30

7.30

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Ani z ok 5 r. urodzin

 

Środa 15.04.2020

6.30   + Krzysztof Matejko w 2 r. śm.

7.30

18.00  W int. Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Episkopatu, kapłanów z naszej parafii, Radia Maryja i TV Trwam

 

Czwartek 16.04.2020

6.30

7.30   O szczęśliwą operację dla Adama

18.00 + Wiktor Cieślowski w 20 r.śm.

 

Piątek 17.04.2020

6.30

7.30   O zdrowie i Boże bł., dla Olgi i Soni z ok. urodzin

18.00 (1) Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata

          (2) + Edward Machaczka z żoną Marią i synem Stanisławem

 

Sobota 18.04.2020

6.30

730   (1) + Krzysztof Sędziak

         (2) + Henryk Pojda

18.00 + Antoni i Bronisława Bander

 

Niedziela 19.04.2020

7.00   + Józefa i Władysław Foltyn

8.30   + Stanisław i Franciszka Wojtyła z synem Arkadiuszem

10.00 + Zdzisław Żurek z rodzicami

11.30 Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata

13.00 Za parafian

18.00 + Janina Cieślowska z mężem Antonim i córką Wandą

 

Poniedziałek 20.04.2020

6.30

7.30   + Helena Krawczyk z bratem Stanisławem

18.00 + Ewa Słońska

 

Wtorek 21.04.2020

6.30   + Maria i Emil Strachoccy z rodzicami

7.30

18.00 + Jan i Maria Pająk z synami

 

Środa 22.04.2020

6.30   O zdrowie i Boże bł., dla Moniki z ok. 36 r. urodzin

7.30

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Justyny z ok. urodzin oraz Józia w 1 r. urodzin

 

Czwartek 23.04.2020

6.30   + Mieczysław Pawłowski w 5 r. śm.

7.30   + Jerzy Możdżeń 

18.00 O zdrowie, Boże bł., dary Ducha Św., dla ks. Prob. Jerzego z ok. imienin

 

Piątek 24.04.2020

6.30   + Janina Urbańczyk z mężem Franciszkiem i rodzicami

7.30   + Czesław z rodzicami Marią i Gustawem i bratem Jerzym

18.00

 

Sobota 25.04.2020

6.30

7.30   + Marek Kasprowski z mamą i bratem

18.00 Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych

 

Niedziela 26.04.2020

7.00   + Tadeusz Piwowarczyk w 3 r. śm.

8.30   Za parafian

10.00 + Magdalena Rusinek w 14 r. śm.

11.30 + Jan i Maria Matlak z synem Adamem

13.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże bł., dla Bożeny i Józefa z ok. 40 r. ślubu

18.00 + Julia Chwierut w 10 r. śm.

 

Poniedziałek 27.04.2020

6.30

7.30   + Janina Pezda w 8 r. śm. z mężem Józefem

18.00 + Leszek Bąkowski w 1 r. śm.

 

Wtorek 28.04.2020

6.30

7.30   + Stanisław Jurzak w 4 r. śm.

18.00 W int. mężczyzn św. Józefa i ojców naszej parafii

 

Środa 29.04.2020

6.30

7.30   + Jan i Aniela Waśko z wnuczką Moniką

18.00 + Stanisław Lichański w 13 r. śm.

 

Czwartek 20.04.2020

6.30

7.30

18.00 + Emil Zając w 9 r. śm.

 

Piątek 1.05.2020

6.30   + Wojciech Jargus z żoną, synami i synowymi

7.30   + Stanisław Dudziak z rodzicami z obu stron i szwagrami

9.00    Wynagradzająca Sercu Bożemu za grzechy nasze, naszych bliźnich i całego świata

19.00 O zdrowie i Boże bł., dary Ducha Św. dla Marysi z ok. 16 r. urodzin

20.00 

 

Sobota 2.05.2020

6.30   + Zygmunt Góralczyk

7.30    W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi 

18.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł., dla Jana i Aleksandry Siepioło z ok. 50 r. ślubu

 

Niedziela 3.05.2020

7.00   Za parafian

8.30   O zdrowie i Boże bł., dla Sylwii i Piotra z ok. 20 r. ślubu

10.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., zdrowie dla Mikołaja z ok. 9 r. urodzin

11.30 + Zygmunt Tomiczek

13.00 CHRZTY

18.00 + Piotr i Bogumiła Piwowarczyk

 

Poniedziałek 4.05.2020

6.30   + Ludwik i Maria Procner z dziećmi

7.30   + Józef Wierzbicki w 20 r. śm.

18.00 + Antoni Tomiak w 25 r. śm. z rodzicami i synem Andrzejem i synem Markiem

 

Wtorek 5.05.2020

6.30

7.30   + Julia i Florian Waluś z rodzicami

18.00 + Jan Parcia w 7 r. śm.

 

Środa 6.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Grzegorz Kołodziejczyk z rodzicami i bratem Adamem

 

Czwartek 7.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Domicela Gibas z mężem i synem

 

Piątek 8.05.2020

6.30   + Stanisław Wołoszyn z r. śm. z żoną i synową

7.30   + Stanisław Nycz z rodzicami

18.00 (1) ++ Wypominani

          (2) + Rudolf Handzlik z żoną Stanisławą

 

Sobota 9.05.2020

6.30   + Stanisław Butor z rodzicami

7.30

18.00 + Józef Honkisz w 2 r. śm.

 

Niedziela 10.05.2020

7.00   Za parafian

8.30   + Zofia Szczepanik

10.00 Rocznica I Komunii Świętej

11.30 + Zofia i Michał Majkucińscy z rodzicami

13.00 ROCZKI

18.00 + Aniela Wróbel z rodzicami i bratem Stanisławem 

 

Poniedziałek 11.05.2020

6.30   O zdrowi, Boże bł., potrzebne łaski dla s. Angelii 

7.30

18.00 + Stanisław Tatoń, + Stanisław Sroczyński

 

Wtorek 12.05.2020

6.30

7.30

18.00 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Anny

 

Środa 13.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Zofia Szpiech

 

Czwartek 14.05.2020

6.30

7.30   + Maria Hudecka z córką Anetą

18.00  W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków

 

Piątek 15.05.2020

6.30

7.30

18.00 (1) Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata 

          (2) + Zofia Szymalska z mężem i synem

 

Sobota 16.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Piotr Olearczyk z rodzicami

 

Niedziela 17.05.2020

7.00   + Grażyna Guzdek w 16 r. śm.

8.30   Za parafian

10.00 Dantis

11.30 + Franciszek Moskwik z żoną Antoniną

13.00 + Jan Kierpiec w 27 r. śm. z rodzicami z obu stron

18.00 + Stanisław Czerwiec

 

Poniedziałek 18.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Katarzyna Kos z mężem Feliksem

 

Wtorek 19.05.2020

6.30

7.30   + Jerzy z rodzicami Marią i Gustawem i bratem Czesławem

18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, o Boże bł., dla rodziny

 

Środa 20.05.2020

6.30

7.30   + Kazimierz Porębski w 1 r. śm.

18.00 W int. Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Episkopatu, kapłanów z naszej parafii, Radia Maryja i TV Trwam

 

Czwartek 21.05.2020

6.30   + Julia Strachocka i Helena Bojan z dziećmi

7.30   + Adam Mańkowski w 6 r. śm.

18.00 + Tadeusz Szulc, Artur, Beata

 

Piątek 22.05.2020

6.30   + Wiesław Boroń

7.30   + Tadeusz Hudy z Mieczysławem

18.00 Dziękczynna z ok. 88 r. urodzin, z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety

 

Sobota 23.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Jan Bizacki z synem Markiem

 

Niedziela 24.05.2020

7.00   O Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Szymona

8.30   + Cecylia Siwiec

10.00 + Franciszka i Eugeniusz Młocek w r. śm.

11.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł., dla Bogumiły i Józefa Matyszkowicz z ok. 40 r. ślubu

13.00 Za parafian

18.00 + Agnieszka Maga w 1 r. śm.

 

Poniedziałek 25.05.2020

6.30   (1) + Marian Baścik w 9 r. śm.

          (2) O Boże bł., potrzebne łaski dla Antoniego z ok. 6 r. urodzin

7.30

18.00 Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych

 

Wtorek 26.05.2020

6.30   O Boże bł., dla dzieci i wnuków

7.30

18.00 (1) W int. mężczyzn św. Józefa i ojców naszej parafii 

          (2) W int. Matek z okazji ich święta

 

Środa 27.05.2020

6.30   + Andrzej Biegun w 1 r. śm.

7.30

18.00 + Anna Lis w 17 r. śm.

 

Czwartek 28.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Józef i Stanisława Adamus

 

Piątek 29.05.2020

6.30

7.30

18.00 Dziękczynno – błagalna w int. Dariusza z ok. 50 r. urodzin

 

Sobota 30.05.2020

6.30

7.30

18.00 + Tomasz Pietrzyk

 

Niedziela 31.05.2020

7.00   Za parafian

8.30   + Stanisław Żygiel w 9 r. śm.

10.00 + Wiesław Jordanek w 15 r. śm.

11.30 + Lucjan Olkowski w 15 r. śm.

13.00 + Bronisław Haczek w 5 r. śm.

18.00 + Zofia Lipowska w 2 r. śm.

 

Poniedziałek 1.06.2020

7.00

9.00   + Władysław i Krystyna Pawlicka z rodzicami z obu stron, + Anna Kamionka 

16.00 

10.00 O zdrowie i Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Patryka z ok. 18 r. urodzin

 

Wtorek 2.06.2020

6.30

7.30   + Marianna Studencka

18.00 + Kazimierz i Gertruda Łukasik

 

Środa 3.06.2020

6.30   + Michał Ślęczka w 49 r. śm.

7.30

9.00   O Boże bł. dla PZ nr 10 im. Mikołaja Kopernika

18.00 + Tadeusz Sienkiewicz w 7 r. śm.

 

Czwartek 4.06.2020

6.30

7.30

18.00 + Bronisław Janusz w 3 r. śm.

 

Piątek 5.06.2020

6.30   Dziękczynna za otrzymane łaski

7.30

9.00   Wynagradzająca Sercu Bożemu za grzechy nasze, naszych bliźnich i całego świata

18.00 + Dominika i Józef Mydlarz

20.00

 

Sobota 6.06.2020

6.30   + Stanisław Gil z rodzicami i teściami

7.30   W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi 

18.00 + Maria Wajda w 2 r. śm.

 

Niedziela 7.06.2020

7.00   + Michał Paw i Katarzyna Grabowska w 17 r. śm.

8.30   + Janusz Badowski

10.00 Za parafian

11.30 O zdrowie i Boże bł., dla Sary z ok. 23 r. urodzin

13.00 CHRZTY

18.00 + Jerzy Talarek w 1 r. śm.

 

Poniedziałek 8.06.2020

6.30

7.30

18.00 + Eugeniusz Wykręt z rodzicami, bratem Mieczysławem i siostrą Marią

 

Wtorek 9.06.2020

6.30

7.30

18.00 + Jan Korzonkiewicz w 20 r. śm.

 

Środa 10.06.20202

6.30

7.30

18.00 + Agnieszka i Józef Grubka z synem Michałem, zięciem Mieczysławem i wnuczką Moniką

 

Czwartek 11.06.2020

7.00   Za parafian

8.30   + Marek Osierda w 4 r. śm.

10.00 + Danuta Dwornik w 2 r. śm. z rodzicami

ok.12.00 + Kazimierz Kosek w 1 r. śm.

13.00 O zdrowie i Boże bł., dla Anny i Macieja Kozioł z ok. 4 r. ślubu

18.00  W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków 

 

Piątek 12.06.2020

6.30

7.30

18.00 (1) ++ Wypominani

         (2) Dziękczynno – błagalna z prośbą o dalsze łaski dla Aleksandry i Julii z ok. 18 r. urodzin

 

Sobota 13.06.2020

6.30   + Antonina i Antoni Procner, + Antonina Jelonek

7.30   O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Antoniny i Antoniego z ok. imienin

18.00 + Bernadeta i Mieczysław Lachendro z córką Wandą i synami: Lesławem i Krzysztofem

 

Niedziela 14.06.2020

7.00

8.30   Za parafian

10.00 + Wanda i Stefan Zątek z synem Kazimierzem

11.30

13.00 ROCZKI

18.00 + Stanisław Puch w 14 r. śm.

 

Poniedziałek 15.06.2020

6.30   + Józef Kubiczek w 25 r. śm.

7.30

18.00 + Andrzej Adamski z rodzicami i bratem

 

Wtorek 16.06.2020

6.30

7.30   + Maria Wilk z mężem Karolem

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Moniki i Wojciecha z ok.7 r. ślubu i o potrzebne łaski dla całej rodziny

 

Środa 17.06.2020

6.30

7.30

18.00 W int. Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Episkopatu, kapłanów z naszej parafii, Radia Maryja i TV Trwam

 

Czwartek 18.06.2020

6.30

7.30

18.00 + Domicela Gibas z synem

 

Piątek 19.06.2020

7.00

9.00

16.00

18.00 (1) Za parafian

          (2) Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata 

 

Sobota 20.06.2020

6.30

7.30

18.00 + Adam Billik w r. śm.

 

Niedziela 21.06.2020

7.00   + Anna Micherda z mężem, córką Jadwigą i synową Mają

8.30   + Zdzisław Kaczmarczyk z żoną Marią

10.00 + Stanisława Adamus z mężem Józefem

11.30 + Jan i Władysława Buldoń z synem Henrykiem

13.00

18.00 + Stefan i Filomena Prus

 

Poniedziałek 22.06.2020

 

18.00 + Anna Bloch w 3 r. śm. z mężem Władysławem

 

Wtorek 23.06.2020

 

18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Beniamina z ok. urodzin 

 

Środa 24.06.2020

 

18.00 + Antoni Niemczyk z zoną Salomeą w 24 r. śm.

 

Czwartek 25.06.2020

 

18.00 + Władysław Orlicki z rodzicami

 

Piątek 26.06.2020

6.30

7.30

18.00

 

Sobota 27.06.2020

7.00

18.00 Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych 

 

Niedziela 28.06.2020

7.00   + Wanda i Stefan Kasprzak

8.30   + Leopold Wróbel w 22 r. śm. z żoną Elżbietą i synami

10.00 + Piotr Dudkowski

11.30 + Maria i Jan Pietrzyk

13.00 Za parafian

18.00 + Zdzisław Pawlak w 1 r. śm.

 

Poniedziałek 29.06.2020

7.00   + Ludwika Szczupak w 5 r. śm.

9.00   + Beata Mrzygłód

16.00 + Paweł Czerwiec

18.00 O zdrowie i Boże bł., potrzebne łaski dla Pawła Karpińskiego z ok. imienin

 

Wtorek 30.06.2020

7.00   + Emilia Muś z mężem Stefanem

18.00 W int. mężczyzn św. Józefa i ojców naszej parafii  

 

Środa 1.07.2020

7.00

18.00 + Wanda Kóska z mężem i dwoma synami

 

Czwartek 2.07.2020

7.00

18.00

 

Piątek 3.07.2020

7.00

9.00  Wynagradzająca Sercu Bożemu za grzechy nasze, naszych bliźnich i całego świata 

18.00 + Anna i Stefan Turek

20.00

 

Sobota 4.07.2020

7.00    W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi

18.00 + Bartłomiej i Maria Dudek z synem Marianem

 

Niedziela 5.07.2020

7.00   + Filomena Jargus z mężem, synami i synowymi

8.30   Za parafian

10.00 + Anna Mielec w 2 r. śm.

11.30 + Eufemia Solgowa w 14 r. śm.

13.00 CHRZTY

18.00