INTENCJE MSZY ŚW.

INTENCJE 4 XI – 2 XII 2018 r.
 
 
 
Niedziela 4.11.2018
7.00   + Albin Micherda z żoną Anną, córką i synową Mają
8.30   + Władysław Sokołowski w 15 r. śm.
10.00 + Wiesław Konior w 5 r. śm.
11.30 Za parafian
13.00 CHRZTY
18.00 + Cecylia Siwiec
 
Poniedziałek 5.11.2018
6.30   (1) + Karol i Maria Butor z dziećmi
          (2) O zdrowie i Boże bł., opiekę Matki Bożej, światło Ducha Świętego dla Danuty 
7.30   + Helena Nikiel z mężami: Franciszkiem i Janem
18.00 + Andrzej Kijas w 7 r. śm. z rodzicami i teściem
  
Wtorek 6.11.2018
6.30   + Józef Słoński w r. śm.
7.30   + Janina Nalepa w 1 r. śm.
18.00 + Stanisław Tuchowski w 10 r. śm.
 
Środa 7.11.2018
6.30   + Krystian Nawrot
7.30   + Krystyna Kucharska
18.00 + Janusz Szklarczyk w 3 r. śm.
 
Czwartek 8.11.2018
6.30   (1) + Helena i Emil z synami
          (2) + Edward Czesak
7.30   + Helena Pilch z rodzicami i teściami
18.00  W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków
 
Piątek 9.11.2018
6.30   (1) + Wanda Janowska z siostrą Marylą
          (2) + Jan Bułka
7.30   + Franciszka Tlałka w 30 r. śm.
18.00 (1) ++ Wypominani
          (2) + Mieczysław Widlarz
 
Sobota 10.11.2018
6.30   (1) + Henryk Majewski
          (2) + Halina Wawak
7.30   (1) + Marek Osierda
          (2) + Anna Mielec
18.00 + Szczepan Baścik
 
Niedziela 11.11.2018
7.00   + Marcin Zięba
8.30   Za parafian
10.00 + Adam Kubas w 13 r. śm.
11.30 W int. Ojczyzny
13.00 ROCZKI
18.00 + Beata Stasiowska w r. śm.
 
Poniedziałek 12.11.2018
6.30   (1) + Rafał Kaczmarczyk w 2 r. śm.
          (2) + Józefa Chojnacka
7.30   + Kazimierz Peszat z żoną Apolonią i z rodziną
18.00 + Kazimierz Gibas w 10 r. śm.
 
Wtorek 13.11.2018
6.30   + Stanisław Marzec
7.30   + Stanisław Walus oraz + Ludwik Patek z żonami
18.00 + Ks. Stanisław Adamski i rodzicami i bratem
 
Środa 14.11.2018
6.30   O zdrowie i Boże bł., potrzebne łaski dla Władysławy
7.30   + Krystian Nawrot
18.00 O zdrowie i Boże bł., dla Klementyny Lichańskiej z ok. 93 r. urodzin
 
Czwartek 15.11.2018
6.30   O odnowienie relacji rodzinnych pomiędzy Ojcem a Synem
7.30   O zdrowie i potrzebne łaski dla Wiesławy oraz podziękowanie za szczęśliwy przebieg operacji
18.00 + Józef Sarapata w 18 r. śm. z rodzicami i teściami
 
Piątek 16.11.2018
6.30   + Józef Badowski w 1 r. śm.
7.30   + Józefa Chojnacka
18.00 (1) + Tadeusz Glanowski w 2 r. śm.
          (2) + Leszek Bakalarski w r. śm. z ojcem Edwardem
 
Sobota 17.11.2018
6.30   + Helena Zawiła w r. śm.
7.30   (1) + Anna Garus z synem Mariuszem
          (2) + Beata Stasiowska w 9 r. śm.
18.00 + Józefa Billik w 1 r. śm.
 
Niedziela 18.11.2018
7.00   Za parafian
8.30   + Julia Flisowska w 20 r. śm. z mężem Franciszkiem
10.00 + Elżbieta z mężem Leopoldem Wróbel, z synami, zięciem i wnuczką
11.30 + Witold Darżynkiewicz z rodzicami
13.00 + Władysław i Danuta Pękala
18.00 + Józef Młodzik w 36 r. śm. z rodzicami
 
Poniedziałek 19.11.2018
6.30   (1) + Stanisława Kostek z rodzicami
          (2) + Benedykt Kierpiec
7.30   + Józefa Chojnacka
18.00 + Anna Waluś
 
Wtorek 20.11.2018
6.30   (1) + Maria Strachocka i + Maria Bojan
          (2) + Edward Czesak
7.30   + Mieczysław Wojciechowski z rodzicami i braćmi: Edmundem i Tadeuszem
18.00 + Maria Swiniowska, Janina Styczeń, Stefania i Franciszek Szczupał
 
Środa 21.11.2018
6.30   + Janusz Badowski
7.30   + Bronisława i Józef Marchewka
18.00 W int. Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Episkopatu, kapłanów z naszej parafii, Radia Maryja i TV Trwam
 
Czwartek 22.11.2018
6.30   (1) + Antoni i Rozalia Bieniek z siostrą Anielą Nycz
          (2) + Jadwiga Mrowiec
7.30   + Władysław Kosek z żoną Katarzyną i córką Michaliną
18.00 + Julia i Florian Waluś z rodzicami
 
Piątek 23.11.2018
6.30   (1) O Boże bł. i łaskę zdrowia dla Doroty Hejnickiej
          (2) + Halina Wawak
7.30   + Jerzy Michalec z żoną Barbarą, rodzicami i bratem Czesławem
18.00 (1) + Franciszek z żoną Anielą i synem Tadeuszem
          (2) + ks. Alojzy Kegel
 
Sobota 24.11.2018
6.30   (1) + Zofia Lipowska
          (2) + Anna Mielec
7.30   (1) + Danuta Siwek w 6 r. śm.
          (2) + Benedykt Kierpiec
18.00 + Wincenty Chmielniak z żoną Weroniką w r. śm.
 
Niedziela 25.11.2018
7.00   + Irena i Władysław i ++ z rodziny
8.30
10.00 Za parafian
11.30 + Weronika Martyniak w 5 r. śm.
13.00 + Helena i Andrzej Sordyl
18.00 Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych
 
Poniedziałek 26.11.2018
6.30   + Jadwiga Mrowiec
7.30   + Tadeusz i Zofia Zawiła
18.00 + Anna Waluś
 
Wtorek 27.11.2018
6.30
7.30
18.00 (1) W int. Ks. Marcina  Pompera i ks. Andrzeja Wołpiuka z okazji imienin
          (2) W intencji MSJ i mężczyzn i ojców naszej parafii
          (3)+ Stanisław Bogunia w 20 r. śm.
 
Środa 28.11.2018
6.30   + Józef Mleczko w 1r. śm.
7.30   + Zdzisław Żurek
18.00 + Andrzej Zając w 4 r. śm. z rodzicami
 
Czwartek 29.11.2018
6.30
7.30   O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Weroniki z ok. 75 r. urodzin i imienin
18.00 + Andrzej Kijas w 7 r. śm. z rodzicami i teściem
 
Piątek 30.11.2018
6.30
7.30
18.00 
Sobota 1.12.2018
6.30   + Kazimiera i Mieczysław Porębscy z córką Barbarą i synem Markiem
7.30   W int. Wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP
18.00 + Kazimierz Górecki z 30 r. śm. z żoną Władysławą
 
Niedziela 2.12.2018
7.00   O zdrowie i Boże bł., potrzebne łaski dla Barbary
8.30   + Hermina Kosowicz w 6 r. śm.
10.00 O zdrowie i Boże bł., potrzebne łaski dla Ani z ok. 22 r. urodzin
11.30 + Edward Szczepanik w 14 r. śm. z synem Zygmuntem
13.00 CHRZTY
18.00 Za parafian