INTENCJE MSZY ŚW.
INTENCJE 19.12 – 28.02.2021 r.
Sobota 19.12.2020
6.30 (1) + Ks. Jerzy Leśko (greg.)
(2) + Lesław Laszczak
7.30 (1) + Stanisław i Karolina Sroczyńscy
(2) + Tomasz Urbańczyk w r. śm.
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Niedziela 20.12.2020
7.00 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Barbary
8.30 + Stefania Kubacka w 1 r. śm.
10.00 + Jerzy Możdżeń w 4 r. śm.
11.30 O zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Natalii
z ok. 14 r. urodzin
13.00 + Ks. Jerzy Leśko (greg.)
18.00 + Kazimierz Górecki z żoną Władysławą
Poniedziałek 21.12.2020
6.30 (1) + Ks. Jerzy Leśko (greg.)
(2) + Jan Pudełko
7.30 + Renata Gil
18.00 + Wiktoria Wierszałek, + Maria i Józef Kaczmarczyk, + Piotr Ogiegło i Stanisława Harędzińska
Wtorek 22.12.2020
6.30 (1) + Ks. Jerzy Leśko (greg.)
(2) + Lesław Laszczak
7.30 + Edward Gabryś z mamą Heleną i ojcem Eugeniuszem
18.00 + Józef i Halina Gałuszka
Środa 23.12.2020
6.30 + Stanisław i Anna Cebulak
7.30 O zdrowie i Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Anny z ok. 18 r. urodzin
18.00 + Wiktoria Wierszałek, + Maria i Józef Kaczmarczyk, + Piotr Ogiegło i Stanisława Harędzińska
Czwartek 24.12.2020
6.30 (1) + ks. Edward Kobiesa
(2) + Stefan Nowak
(3) + Jan Pudełko
7.30 (1) + Adam Wykręt
(2) + Jerzy Prochownik
24.12.2020 (Pasterka I)
22.00 + ks. Jerzy Leśko
Piątek 25.12.2020 (Pasterka II)
0.00 (1) Za parafian
(2) + Wacław Czyszczoń w 20 r. śm.
(3) + Stanisław Gibas
(4) + Stanisława Piekiełko
(5) O Boże bł., zdrowie, potrzebne łaski dla rodzin: Leszczyńskich i Tuchowskich
7.00 O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Lucyny i Adama Kojder
8.30 + Danuta Kryska w 8 r. śm.
10.00 O zdrowie i Boże bł., potrzebne łaski dla Magdaleny i Marcina w 15 r. ślubu
11.30 + Benedykt Kierpiec
13.00 + Wiesław Zaręba w 16 r. śm.
14.30 + Barbara Zajączek
18.00 Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych
Sobota 26.12.2020
7.00 + Kazimiera i Mieczysław Porębscy
8.30 + Stanisław Dudziak z rodzicami z obu stron i zięciem Markiem Kasprowskim
10.00 + Tadeusz Bloch
11.30 + Zofia Klęczar z mężem Tomaszem z synami
13.00 CHRZTY
14.30 W intencji Alicji i Wojciecha zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji zawarcia sakramentu małżeństwa
18.00 + Beata Przygoda
Niedziela 27.12.2020
7.00 + Maria Młodzik w 10 r. śm. z mężem Antonim
8.30 + Stanisław Czerwiec w 5 r. śm.
10.00 + Tadeusz Dyczkowski w 6 r. śm.
11.30 JUBILEUSZE MAŁŻEŃSKIE
13.00 + Jadwiga Wabińska w 7 r. śm.
14.30 + Stefan Nowak
18.00 Za parafian
Poniedziałek 28.12.2020
6.30 (1) + Edward Górkiewicz
(2) + Michalina Kowalczyk
7.30 + Jan Szpak
18.00 + Stanisława Brylska w 4 r. śm.
Wtorek 29.12.2020
6.30 (1) + Edward Górkiewicz
(2) + Michalina Kowalczyk
7.30 + Maria Kapcia z córką Krystyną
18.00 W int. Mężczyzn św. Józefa, mężczyzn i ojców naszej parafii
Środa 30.12.2020
6.30 + Kazimierz Chwierut w r. śm
7.30 + Eugeniusz Wykręt z rodzicami, braćmi i siostrą
18.00 + Eugeniusz Szymalski z żoną i synem
Czwartek 31.12.2020
6.30 + Krystyna Mitoraj w 2 r. śm.
7.30 + Michalina Kowalczyk
17.00 (1) Za parafian
(2) Za zmarłych Parafian w roku 2020
(3) + Katarzyna i Wincenty Legut z synami: Andrzejem i Romanem
(4) W pewnej intencji
(5) + Bernard Cul
Piątek 1.01.2021
7.00 + Stanisława Morawska
8.30 + Halina, Bogusław i Agata Góreccy
10.00
11.30 Wynagradzająca Sercu Bożemu za grzechy nasze, naszych bliźnich i całego świata
13.00
14.30
18.00
Sobota 2.01.2021
6.30 (1) O zdrowie i Boże bł., dla Janusza Łukocz- Łuniewski w 90 r. urodzin
(2) O Boże bł., potrzebne łaski dla Mikołaja z ok. 18 r. urodzin
7.30 W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi
18.00 + Stanisław Zieliński w 20 r. śm.
Niedziela 3.01.2021
7.00 + Władysław Morawski
8.30 + Helena Berestko w 4 r. śm. z mężem Andrzejem i synem Marianem
10.00 + Wiesław Czarnik w 13 r. śm.
11.30 + Maria i Jan Stachura z synami
13.00 CHRZTY
14.30
18.00 Za parafian
Poniedziałek 4.01.2021
7.00 (1) + Karolina Jagiełka
(2) + Józef Honkisz
18.00 + Pelagia Majchrzak w 15 r. śm. z rodzicami i teściami
Wtorek 5.01.2021
7.00 + Renata Gil
18.00 + Józef Okręglicki i Aniela Szłapa w 5 r. śm.
Środa 6.01.2021
7.00
8.30 + Jan i Aniela Bibrzycki
10.00 Za parafian
11.30 + Józef Dziedzicki w 9 r. śm. z siostrą Marią
13.00 + Józef Smektała
14.30
18.00 + Emilia Orczyńska w 5 r. śm. z mężem Franciszkiem i siostrą Heleną
Czwartek 7.01.2021
7.00 + Adela i Bogdan Gałązka
18.00 + Jan Handzel
Piątek 8.01.2021
7.00 + Renata Gil
18.00 ++ wypominani
Sobota 9.01.2021
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Romuald Olszewski
Niedziela 10.01.2021
7.00 + Rozalia i Franciszek Raj z rodzicami
8.30 + Krystyna Walusiak w 12 r. śm. i Marianna Sprysak w 3 r. śm.
10.00 Za parafian
11.30 + Zbigniew Flacht w 1 r. śm.
13.00 ROCZKI
18.00 + Stanisław Goryl
Poniedziałek 11.01.2021
7.00 (1) + Władysław Stańczak w 10 r. śm.
(2) + Edward Paw w 7 r. śm.
18.00 (1) W intencji Parafian os. Kard. S. Wyszyńskiego o zdrowie i błogosławieństwo w Nowym Roku
(2) + Ewa Słońska
Wtorek 12.01.2021
7.00
18.00 (1) W intencji Parafian os. Nad Sołą i os. Zachodnie o zdrowie i błogosławieństwo w Nowym Roku
(2) + Władysław Betlej w 7 r. śm.
Środa 13.01.2021
7.00 O zdrowie, Boże Bł., potrzebne łaski dla Ireny i Danuty z ok. urodzin
18.00 (1) W intencji Parafian os. Sikorskiego o zdrowie i błogosławieństwo w Nowym Roku
(2) + Józef Honkisz
Czwartek 14.01.2021
7.00
18.00 (1) W intencji Parafian os. 700-lecia o zdrowie i błogosławieństwo w Nowym Roku
(2) W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków
Piątek 15.01.2021
7.00 + Krzysztof Szydłowski
18.00 (1) W intencji Parafian z ulic: 3 Maja, Żwirki i Wigury, Legionów, Kleparz, Kleparz Boczna, Pogodna oraz modlących się w naszej świątyni o zdrowie i błogosławieństwo w Nowym Roku
(2) Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata
Sobota 16.01.2021
7.00 (1) + Mirosław Szczerbowski w 2 r. śm.
(2) + Aniela Misik w 11 r. śm. z mężem Józefem w 21 r. śm., i zięciem Stanisławem
18.00 + Wiesław Chromik w 22 r. śm.
Niedziela 17.01.2021
7.00
8.30 + Jan i Aniela Bibrzycki
10.00 + Ryszard Janicki
11.30 O zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Leszka z ok. urodzin
13.00 Za parafian
18.00 + Emilia Orczyńska w 5 r. śm. z mężem Franciszkiem i siostrą Heleną
Poniedziałek 18.01.2021
6.30 (1) + Krzysztof Szydłowski
(2) O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Siostry Gabrieli (pracującej na misjach w Kamerunie) z ok. urodzin
7.30 + Antonina Piekiełko z mężem Kazimierzem
18.00 + Konstanty Zięba z żoną Józefą
Wtorek 19.01.2021
6.30 (1) + Krzysztof Szydłowski
(2)
7.30 + Stanisława Paszek w 11 r. śm. z siostrą Józefą
18.00 + Czesław Kliś w r. śm.
Środa 20.01.2021
6.30 + Helena Kobiela
7.30 + Teresa Żmija
18.00 W int. Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Episkopatu, kapłanów z naszej parafii, Radia Maryja i TV Trwam
Czwartek 21.01.2021
6.30 (1) + Helena Kobiela
(2)
7.30 + Stefan Nowak
18.00 + Wanda Talik w 11 r. śm.
Piątek 22.01.2021
6.30 (1) + Stanisław Szymaniuk
(2)
7.30 + Bronisław Wyra
18.00 (1) + Józef Madej w 12 r. śm.
(2)
Sobota 23.01.2021
6.30 (1) + Andrzej Pierkiel w 3 r. śm.
(2)
7.30 (1) + Józef Honkisz
(2)
18.00 + Maria Smaza w 9 r. śm. z mężem Józefem
Niedziela 24.01.2021
7.00 + Maria Kawa
8.30 Dziękczynno – błagalna w int. Felicji i Alicji
10.00
11.30 + Jan i Elżbieta Maciejczyk
13.00 Za parafian
18.00 + Stanisław Gibas
Poniedziałek 25.01.2021
6.30 (1) + Helena Kobiela
(2)
7.30 + Maria Gandor w 50 r. śm.
18.00 Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych
Wtorek 26.01.2021
6.30 (1)
(2)
7.30
18.00 W int. Mężczyzn św. Józefa, mężczyzn i ojców naszej parafii
Środa 27.01.2021
6.30
7.30 + Bronisława Bieniek w 24 r. śm.
18.00 + Henryk Pojda w 1 r. śm.
Czwartek 28.01.2021
6.30 (1)
(2)
7.30
18.00 + Teresa Żmija
Piątek 29.01.2021
6.30 (1)
(2)
7.30
18.00 (1) + Maria i Andrzej Tomera
(2) + Adam Biłka
Sobota 30.01.2021
6.30 (1)
(2)
7.30 + Władysław Kobielus w 4 r. śm.
18.00 + Aleksandra Zimer – Kojder w 1 r. śm. rodzicami
Niedziela 31.01.2021
7.00 + Józef Dziadek w 18 r. śm.
8.30 + Elżbieta Sabat z rodzicami w 24 r. śm
10.00 + Stanisław Sroczyński w 3 r. śm.
11.30 + Władysław Wierzbiński w 5 r. śm.
13.00 Za parafian
18.00
Poniedziałek 1.02.2021
6.30 (1)
(2)
7.30
18.00 + Maria i Andrzej Tomera
Wtorek 2.02.2021
7.00
9.00 + Marian Klimczyński z synem Robertem
16.00
18.00 + Jan i Aniela Waśko z synem Kazimierzem i wnuczką Moniką
Środa 3.02.2021
6.30
7.30
18.00 + Magdalena Kosowicz
Czwartek 4.02.2021
6.30
7.30
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Marii z ok. 80 r. urodzin
Piątek 5.02.2021
6.30
7.30 + Teresa Żmija
9.00 Wynagradzająca Sercu Bożemu za grzechy nasze, naszych bliźnich i całego świata
18.00 + Kazimiera i Rudolf Fajfer z córkami Marią, Danutą i Zofią
20.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Magdaleny Zacny
Sobota 6.02.2021
6.30 (1)
(2)
7.30 W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi
18.00 + Marian Dudek z rodzicami
Niedziela 7.02.2021
7.00 + Aleksandra i Jerzy Pacyna w r. śm.
8.30 + Mirosław Olszowy w 1 r. śm.
10.00 + Marian Jacek z rodzicami
11.30 + Magdalena Kieda w 3 r. śm.
13.00 CHRZTY
18.00 Za parafian
Poniedziałek 8.02.2021
6.30 (1)
(2)
7.30
18.00 + Adam Biłka
Wtorek 9.02.2021
6.30
7.30 + Ryszard Sadłos w 3 r. śm.
18.00 + Władysława i Rudolf Gryniak
Środa 10.02.2021
6.30
7.30
18.00 + Anna Płonka
Czwartek 11.02.2021
6.30
7.30
18.00 W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków
Piątek 12.02.2021
6.30
7.30
18.00 (1) ++ wypominani
(2) O zdrowie i Boże bł., dla Romualdy Kowalczyk z ok. 80 r. urodzin
Sobota 13.02.2021
6.30
7.30
18.00 + Stanisław Marzec w 4 r. śm.
Niedziela 14.02.2021
7.00 Za parafian
8.30 O zdrowie i Boże bł., potrzebne łaski dla Łukasza
10.00 O Boże bł., zdrowie, potrzebne łaski dla Krystyny i Józefa z ok. 50 r. ślubu
11.30 + Jerzy Hankus w 10 r. śm. z żoną Józefą
13.00 ROCZKI
18.00
Poniedziałek 15.02.2021
6.30
7.30
18.00 + Adam Biłka
Wtorek 16.02.2021
6.30
7.30
18.00 + Zofia Bułka w 2 r. śm. z mężem Janem
Środa 17.02.2021
7.00 + Marianna i Feliks Kowalczyk
9.00
16.00
18.00 W int. Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Episkopatu, kapłanów z naszej parafii, Radia Maryja i TV Trwam
Czwartek 18.02.2021
6.30
7.30
18.00 + Adam Błasiak w 6 r. śm.
Piątek 19.02.2021
6.30
7.30
18.00 (1) Dziękczynno – błagalna o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata
(2)
Sobota 20.02.2021
6.30
7.30
18.00 + Maria Kurek w 6 r. śm.
Niedziela 21.02.2021
7.00
8.30 Za parafian
10.00 + Maria Warchał
11.30 + Józef i Agnieszka Grubka z synem Michałem, wnuczką Moniką i zięciem Mieczysławem
13.00 + Maria Kociołek
18.00
Poniedziałek 22.02.2021
6.30
7.30
18.00
Wtorek 23.02.2021
6.30
7.30
18.00 W int. mężczyzn św. Józefa i ojców naszej parafii
Środa 24.02.2021
6.30 + Stanisław Gibas w 2 r. śm.
7.30
18.00 + Antoni Adamski
Czwartek 25.02.2021
6.30
7.30
18.00 Wynagradzająca Bogu za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych
Piątek 26.02.2021
6.30
7.30
9.00
18.00 (1) + Bronisława Stępień w 20 r. śm.
(2)
Sobota 27.02.2021
6.30
7.30
18.00 + Halina Hałat
Niedziela 28.02.2021
7.00 + Helena Urbańczyk z mężem Edwardem
8.30 + Stanisława Piekiełko
10.00
11.30 O zdrowie i Boże bł., dla Grzegorza
13.00 Za parafian
18.00