Szlachetna Paczka

WYDARZYŁO SIĘ » Szlachetna Paczka

KĘCZANIE (i nie tylko) DALIŚMY RADĘ…

Pełni podziwu dla wszystkich zaangażowanych w Szlachetną Paczkę, chcemy poinformować, że  razem wzięliśmy udział w największej tego typu akcji charytatywnej w Europie!

W rejonie Kęty wszystkie rodziny znalazły swoich Darczyńców. Oto ostatni bohaterowie tej edycji to: Ochotnicza Straż Pożarna z Kęt, Firma Wandeks z Kobiernic, ks. Proboszcz Jerzy Musiałek wraz z księżmi Wikarymi z parafii NSPJ Kęty, Pan Tomasz z Pszczyny, który paczkę przygotowuje ze znajomymi, firma Beskid Media z Kęt, Radni Gminy Porąbka, Pani Justyna Drzewiecka z Czańca z przyjaciółmi, Pani Maria Oczko dyrektor Centrum Kształcenia Dorosłych wraz z pracownikami i słuchaczami szkoły, Pani Bożena Górka – drogeria „Koliber”, Pani Jola, Pani Klaudia z Nowej Wsi, która paczkę przygotowuje z rodziną i grupą znajomych, Radni Powiatu Oświęcimskiego, firma LARIX z Buczkowic.

Szczególne podziękowania dla Panów Andrzeja i Zbigniewa Czarników – sklep „Robot”, Pana Mirosława Grocholskiego, Pana Józefa Szafrana.

Właśnie rozpoczął się ostatni tydzień przygotowań: kompletowanie paczki, pakowanie i dostarczenie jej do magazynu.

MAGAZYN – to Dom Katechetyczny na osiedlu 700-lecia w Kętach przy parafii NSPJ. 

Magazyn będzie otwarty: 11.12 (piątek) godz. 7.30-20.00, 12.12 (sobota) godz. 7.00-17.00, 13.12 (niedziela) godz. 7.00-15.00. 

DRODZY DARCZYŃCY, DO ZOBACZENIA W MAGAZYNIE! 

FINAŁ NASZYCH WSPÓLNYCH DZIAŁAŃ –  to 12-13.XII.2015 r.

 

Artur Bielec, Ilona Kula

i wolontariusze Szlachetnej Paczki z rejonu Kęty