OGŁOSZENIA 14.07.2019 r.

 

 

 

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.07.2019 R.

 

 

 

1. Nieszpory dziś o godz. 17.30. 

2. Liturgiczne obchody tygodnia:

•W poniedziałek, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

•We wtorek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Jana Kantego we wtorek 

•W sobotę, wspomnienie bł. Czesława, prezbitera.

3. W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji III piątku miesiąca. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. uczczenie relikwii św. Faustyny.

4. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca składka przeznaczona na remont domu katechetycznego. Dziękujemy za składane ofiary oraz wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na powyższe prace. 

5. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiary parafianom os. ks. kard. S. Wyszyńskiego 14, 15. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy mieszkańcom os. Nad Sołą 1, 2, 3.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz wakacyjnego numeru Głosu Serca liczący 44 stron w cenie 5 zł. 

7. W dniach 21-22 sierpnia, ze środy na czwartek będziemy gościć pielgrzymów ze Słowacji, którzy idą do Częstochowy. Ze względu na remont domu katechetycznego nie możemy ich przyjąć w domu katechetycznym, dlatego prosimy osoby, które są chętne i mają możliwości przyjąć pielgrzymów na nocleg o zgłoszenie w zakrystii. Wszystkich pielgrzymów będzie ok. 35 osób.

8. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Częstochowy w dniach 6.08.-11.08 br. odbywają się w Księgarni Tuczytam w Kętach ul. Mickiewicza 9 w godz. od 9:00 – 17:00.